-
Postów
122 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Aki
-
dobra Luki odpalaj maszyne i jazda
-
pytasz a wiesz
-
@dildocalledmarcel A o jaki serwer panu chodzi?
-
ale przysto ten chłop
-
Uwielbiam tu wracać i patrzeć na tego przystojniaka ❤️
-
Bardzo mi się podobają zmiany! Pozdrawiam cieplutko z rodzinkom
-
@GoKU dawaj wariacie
-
bump życzę powodzenia w poszukiwaniach padawanie!
-
@ybn truth Witam, chciałbym serdecznie ogłosić że przeszedłeś pomyślnie proces rekrutacji! Pozdrawiam pachoł Aki
-
nie wiem XD
-
czy to ten sławy kula daje fulla?
-
@LinczU po przedyskutowaniu z innymi członkami grupy postanowiliśmy nie dawać Ci szansy. Pozdrawiam Aki
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
-
czesci a ja moge do grupki tesz?
-
Nick: Aki Wiek: 12 KD.Ratio: jak Dominiczek 3C Staż na Serwerze: w sumie od wczoraj Staż w MTA: ty no nie wiem W jakich grupach grałeś: kurde felek nie pytajcie mnie Dlaczego my?: tak o Krótko opisz swoją osobę: To ja typ nie pokorny!
-
Imię: Mateusz Nick na serwerze: Aki Wiek: 20 Jak długo grasz na serwerze?: a z rok Jak długo grasz w MTA DayZ?: 5 lat chyba W jakich godzinach jesteś w stanie grać?: a zależy od dnia pracującego Mutacja: Nie wiem chyba mam Umiejętność strzelania (0/10): Wiadomo że 10 Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych (0/10): A tu już słabiej takie mocne 5 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych (0/10): A z 8 tu dam Znajomość mapy (0/10): 10 W jakich grupach byłeś (dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony)?: FX/RC/SCOTA/MG Czy zgadzasz się na składki?: Tak Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak Dlaczego wybrałeś właśnie nas?: Z racji tego ze wracam na serwer i wraz z Makavelim szukamy grupy. A jako iż teraz na fragu nie istnieje żadna porządna grupa wybraliśmy was Coś o sobie:Mam na imię Mateusz i zamieszkuje teren miasta Łodzi. W wolnych chwilach (między pracowaniem a imprezowaniem) lubię pograć w gierki komputerowe. Warto zaznaczyć że uczę się również w liceum dla dorosłych „Cosinus”. Uwielbiam jeść kebaba w mojej ulubionej restauracji „Zahir Kebab” oraz przy posiłku spożywać piwo marki „Wojak”. Nie posiadam również dziewczyny( 2/10 w skali Ruchensteina) wiec pomiędzy wyżej wymienionymi czynnościami mam sporo wolnego czasu. Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam Mateusz
-
Kolejna aktualizacja do Counter Strike:Global Offensive. Tym razem deweloperzy naprawiają błędy po ostatniej dużej aktualizacji, która dotyczyła głównie dźwięków i zmian na mapie Nuke. [RÓŻNE] Naprawiono panel końcowy, który czasami dla graczy dołączających do serwera w połowie rundy pokazywał, że bomba została rozbrojona 0.000 sekundy przed wybuchem. Naprawiono uszkodzone materiały na modelach Leet Crew. [DŹWIĘK] Przyciszono otoczenie oraz dźwięki na mapie Nuke. Naprawiono dźwięk w USP oraz M4A1-S, który na pewną odległość był niesłyszalny Przyciszono śmigłowiec. Efekt echa został zmniejszony w AK47 oraz Glock’u Dodano komendę umożliwiającą włączenie echa w M4A1-S. Usunięto dźwięk wody w fontannie na Overpassie. Naprawiono dźwięk lądowania, który na pewną odległość był niesłyszalny Naprawiono dźwięk otwierania oraz zamykania się drzwi na Cache. [SDK] Naprawiono narzędzia vbsp oraz hlmv źródło: izaktv.pl
-
@^-^Joiechur^_^;) możesz uzasadnić bo większość "topowych" grup nie ma problemów ze zdobyciem tysiąca magów :^)
-
- Ciemniejsza noc by NV były w końcu usefull - Może trochę zieleni na mapie czy coś - Hełmy które forsuje od dawna - Może jakieś stale do aut czy coś by infek miał jakąkolwiek wartość
-
Ta to dobrze że nie wrócisz byłeś chujowym opiekunem i nie martwiłeś się o moderację!
-
ta trzymaj się Fifi <3
-
Nick: Aki Wiek: 20 K/D Ratio na poprzedniej edycji: coś koło 2.0 W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: FX(rozpad); rC aka F (brak aktywności)SCotA Będziesz dokładać się do składek: Oczywiście Dlaczego W.R: Jesteście jedną z lepszych grup na serwerze Fragujemy.com oraz chce pograć z nowymi osobami. W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Strzelanie. Co najmniej 5 zdań o sobie: Mam na imię Mateusz i zamieszkuje teren miasta Łodzi. W wolnych chwilach (między pracowaniem a imprezowaniem) lubię pograć w gierki komputerowe. Warto zaznaczyć że uczę się również w liceum dla dorosłych „Cosinus”. Uwielbiam jeść kebaba w mojej ulubionej restauracji „Zahir Kebab” oraz przy posiłku spożywać piwo marki „Wojak”. Nie posiadam również dziewczyny( 2/10 w skali Ruchensteina) wiec pomiędzy wyżej wymienionymi czynnościami mam sporo wolnego czasu. Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam Mateusz
-
I teraz chwila zastanowienia. Czy jeżeli takie osoby otrzymają bana to czy ich zachowanie w jakikolwiek sposób się poprawi? Moim zdaniem Nie. Człowiek który otrzymał by bana po czymś takim po prostu by się mścił i rozsiewałby coraz to większe głupoty.
