Skocz do zawartości
  • Postów

    450
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Flow

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    11
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Flow

  1. @ GET kiedy? Kolejne święta bez Coda
  2. Ale by pograł w tego cod moda :fg_pepe_rebellion::fg_pepe_rebellion::fg_pepe_rebellion::fg_pepe_rebellion:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Ruku

      Ruku

      Ja bym pograł w cod moda w CS:GO. Halo @ luter  skut3r kut3r proszę programować serwerek czy coś.

    3. Flow

      Flow

      @ Damo niestety nie mam wolnego czasu żeby siedzieć i opiekować się serwerem, dałem od siebie co mogłem. 

    4. Damo

      Damo

      Napisałem o grze na zombie, a nie o pełnieniu funkcji opiekuna.

  3. Gratulacje 😁
  4. Gratulacje
  5. Flow

    [KOSZ] hai

    Yo
  6. Flow

    [KOSZ] Kot

    Teraz to będziesz miał branie mrau
  7. Flow

    [KOSZ] esej

    Sto lat 😜🤪
  8. A spróbuj nie wchodzić na serwer zm Gratulacje.
  9. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  10. +
  11. Chętnie pomogę, jeden z moich ulubionych modów 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności