-
Postów
450 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
11 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Flow
-
Ale by pograł w tego cod moda



- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Ja bym pograł w cod moda w CS:GO. Halo @ luter skut3r kut3r proszę programować serwerek czy coś.
-
@ Damo niestety nie mam wolnego czasu żeby siedzieć i opiekować się serwerem, dałem od siebie co mogłem.
-
