Jump to content

unikat

Fragowicz
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Positive

About unikat

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 04/19/1874

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Unikat
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP NS
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Linux

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Temperatury będą dobre w stanie spoczynku, pytanie jakie są temperatury podczas grania.
 2. Dysk okej, zakładka z dyskiem lokalnym D jest na żółto, nie znam tego programu wiec w ciemno nie wiem co to znaczy, zrób screena drugiej zakładki. Co do zasilacza jest w porządku, taki sam śmiga u mnie z trochę mocniejszym sprzętem więc nie powinien być przyczyną. Kolejna rzecz odrzucona. Co do karty, kiedyś długo działałem na 750ti, i miałem podobny problem podczas gdy karta się przegrzewała - bawiłem się wtedy w podkręcanie bo chciałem zobaczyć ile z niej wyciągnę. Testy przechodziły dobrze ale w grach karta osiągała straszne temperatury i albo komputer się resetował albo właśnie łapał takiego jakby LAGA - nie dało się nic kliknąć itd. Pomogło lekkie przeczyszczenie karty - po kilku latach strasznie dużo kurzu się tam nazbierało Polecam sprawdzenie też i tego. Naprawdę przyczyn może być dużo.
 3. Polecam w pierwszej kolejności sprawdzić pamięci ram programem MemTest - w google znajdziesz mnóstwo poradników, następnie zrób error scan dysku za pomocą HD Tune - nie zajmie to dużo czasu a Twój problem może mieć związek z dyskiem lub ramami, jeżeli testy wypadną okej to będzie można wyeliminować te dwie przyczyny. Dobrze by było gdybyś podała jaki masz zasilacz, o ile jesteś w stanie to sprawdzić. Jeżeli wykonasz skany podeślij wyniki, będziemy myśleć dalej.
 4. Podaj jaki masz obecnie procesor, ponieważ to on posiada zintegrowaną kartę graficzną, nie musisz podawać socketu wystarczy sam model procesora. Po tym będzie można pomyśleć coś o doborze płyty głównej. Dodatkowo mógłbyś wymienić pozostałe podzespoły, pamięć RAM, zasilacz.
 5. Wypowiem się jako gracz który przegrał w bardzo krótkim czasie nieco ponad 40 godzin na tym serwerze... wiem jak wyglądają sytuacje związane ze zgłaszaniem cheatera, na voicechacie jest młyn, zazwyczaj pada hasło "ADMIN CHEATER MNIE ZABIŁ", osoba zgłaszająca cheatera nigdy nie pada nick, nikomu nie chce się pisać na [email protected] - ba, nawet po wielokrotnym upominaniu że cheatera zgłaszamy w ten sposób nikt tego nie robi. Ciężko zrozumieć że gdy wydrzemy mordę że ktoś na cheatach nas zabił to ciężko jest ogarnąć adminowi nick ewentualnego podejrzanego? Trzeba też zrozumieć że po NAPISANIU NA CHACIE czy ODEZWANIU SIĘ W GRZE podejrzany widzi że Admin wchodzi na specta i wyłącza cheaty na 2/3 rundy. Co do tekstu o teym "waniszu"... na serwerze są trzy typy graczy, Ci którzy jarają się jak dziewczyna się odezwie do mikrofonu i słodzą nade wszystko, Ci normalni którzy grają jak grali, i Ci którzy chcą pocisnąć wypiąc właśnie takimi mądrościami odnośnie butli etc. Dużo razy padało "wracaj do kuchni, poszła do garów, przy zlewie twoje miejsce" ale to już raczej kilka sekund po tym jak @ WiolQa opuściła serwer - na serwerze panuje bardzo duży brak kultury i poszanowania do kobiet, zwłaszcza przez nowych graczy. Pozdrawiam.
 6. @ Czerwion dokładnie tak jak piszesz, ktoś kto dopiero zaczyna, lub nie jest pewien swoich umiejętności może i by się podjął takiej funkcji, ale na jak długo? Ranga Grafik z tego co widzę nie jest wcale konieczna, rzadko ktoś składa zlecenie na avatar/sygnaturkę - więc skoro takie tematy pojawiają się raz na jakiś czas, to tak naprawdę mogę wykonywać wszystkie które się pojawią - nie zajmuje to dużo czasu a z tych które już zrobiłem coś tam przypadło do gustu, a owa ranga nie jest mi do tego potrzebna. Jestem pewien że pozostałe osoby podejmujące się wykonania zlecenia myślą podobnie. Sama ranga to tylko dodatkowa rekrutacja, sprawdzenie kandydata oraz wymaganie od Niego jakiejś aktywności, sprawdzania działu i tym podobne. Dodatkowo gdy pojawia się jakiś projekt związany z forum, potrzeba jakiejś graficzki, loga, banneru czy czegoś innego tak samo można zlecić ową pracę w dziale grafika i czekać na propozycje osób które coś potrafią. Dokładnie tak, w takim wypadku ranga zobowiązuje, a im lepsze i bardziej skomplikowane projekty, tym dany grafik będzie upominał się o jakieś wynagrodzenie - czas na wykonywanie zleceń jest cenny w świecie IT. Nie wiem nawet czy w ogóle mogę się wypowiadać w tym dziale, ale jeżeli jest to temat otwarty dla wszystkich to jako ktoś kto posiada jakieś tam doświadczenie jestem tego samego zdania co wyżej wymieniona osoba, tj. @ Czerwion , pozdrawiam.
 7. Dwie propozycje, w dwóch wersjach: 1a) 1b) 2a) 2b)
 8. Moja propozycja na chwilę obecną:
 9. Primero: Segundo: Tercero: i czwarty:
 10. Avatary robiłem jeszcze za czasów cs`a 1.6 więc zapomniałem jak to się robi :d Podsyłam póki co taki zrobiony na szybko, w najbliższym czasie postaram się zrobić coś lepszego. Może przypasuje ?
 11. Podanie dotyczy serwera: ARENA 128 TR 2# Imię: Sebastian Aktualny wiek: 24 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Prawie 6 lat Nick na serwerze: Unikat Staż gry na serwerze: 15h ( grałem trochę na x64 2 lata temu (62.08h), stary bywalec ) Godziny w jakich grasz na serwerze: 12-24 z przerwami? - ogólnie dość sporo Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Unikat/54.37.238.78:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam dobrą komunikację z graczami, lubię porządek na serwerze i ogólnie staram się zwracać uwagę graczom łamiącym regulamin i tym bardziej "gadatliwym" by przyhamowali - przed zbanowaniem / wyciszeniem wolę kilka razy upomnieć i dać jeszcze jedną szansę ( nie rozdaję banów za darmo ). Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:0:86029344
 12. Nick jakiego używasz: Unikat Wiek: 22 Staż gry CS:GO: 4 lata Staż gry na serwerze: 49.53h Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Tak Godziny w jakich grasz: 14:00-22:00 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Wydaje mi się że dobrze sprawdzę się w roli admina, samo upominanie ludzi dzień w dzień bez możliwości "nagrodzenia" ich za łamanie regulaminu jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: 76561198132324416
×
×
 • Create New...