Nick podczas gry: PW^Djoksik*-(
Nick admina podczas gry: nie wiem.
Powód bana: Przetrzymywanie zbanowanej osoby.
Długość bana:Nie zbanowani jeszcze.
Opis sytuacji: A więc przedstawię to w dosyć długi sposób i powiem całą prawdę od a do z. Pewnego dnia wbił do nas gracz na teamspeak'a o nicku "Dr.Who?!" znanym bardziej jako "Bicek" Zaoferował nam przyjęcie go do ekipy w zamian za okradnięcie bazy "FoV" a więc ktoś tam z mojej ekipy się zgodził no ok.. Zaczeli przenosić rzeczy, auta itd. Poszedłem na kanał z innym członkiem mojej grupy "Kazberg" i zapytałem czy za to bana nie ma, sprawdziliśmy regulamin i okazało się że ban za to jest, więc postanowiliśmy żeby wyciągnął rzeczy i my się zabijemy przed bazą, i tak zrobiliśmy. Ktoś inny zgarnął rzeczy, pojazdy z bazy FoV, a słyszałem że jest to karane cytuję "Nie wolno przynależeć do więcej niż 1 grupy na serwerze, niezależnie od ilości posiadanych kont." a Gracz znany bliżej jako Bicek, zrobił drugie konto, doszedł do nas przelogował na konto w bazie FoV i wynosił rzeczy, na to dowodów nie mam, ale proszę sprawdzić logi 5 dni temu. Ale nie przyszedłem pisać skargi, od pewnego czasu na serwerze dostaje pogróżki od pewnych graczy że dostane bana pernamentnego za przetrzymywanie gracza który został zbanowany na serwerze za Kopiowanie amunicji / używanie bugów. Owszem, wraz z ekipą wpadliśmy na pomysł żeby wbił nowym komputerze, i tak grał chodzi o papieża. Tak gra z nami na nowym komputerze i nicku, ale to też zauważyć proszę że chłopakowi zależy i wie że popełnił błąd i chce pograć z całych sił, dodam tyle że dorzucił się do bazy, myślę Nesty że mógłbyś dać mu ostatnią szansę, ale to nie moja sprawa kontynuuje więc. Tak jak wspomniałem dostaje pogróżki na serwerze za przetrzymywanie go ok, przyznałem się lecz nie wiedziałem że za to jest perm ban Niestety ktoś go podkablował, ale nie to jest sednem tego tematu, chodzi o to iż wspominałem o graczu Bicek, który też dostał perm bana za kopiowanie dlatego się pytam jakim cudem on nie ma bana na serwerze ? To też nie o to mi chodzi. Zagalopuje się do tematu TS3 serwerowego jak i prywatnego, na fanpage pisząc z kolesiem o nicku Małyy dostałem niezły wycisk w postaci wyzwisk oraz gróźb, wraz z dowodami że papież gra, tak postanowiłem się przyznać i to zrobiłem ale jeżeli twierdzisz że wyzywam ciebie/Nestiego lub ktoś to robi na moim ts'ie proszę wyślij mi nagrania z datą, co do ts3 serwerowego, byłem na nim oraz pytałem Pre-Moderatora [nie mam nagrane niestety ;(] za co PW ma dostać bana czy może wie, on powiedział że mam wypierdalać z kanału, no ok.... Po czym dostał z 40 poke i raczył z nami pogadać, to coś tam zaczął nagrywać że jesteśmy toksyczni, ale tego że nam matki rucha na kanale prywatnym już pewno nie nagrał Biedny ten System szkoda że tego nie złapałeś.. Ale sedno sednem, dostałem odpowiedź na fan-page że macie nagrania jak wyzywam Nestiego na ts'e, proszę podeślijcie mi je:). Wracając do Sprawy bicka, ma unbana z perma za kopiowanie oraz co najlepsze on napisał do papieża treść podaną niżej na zdjęciu.Chciałbym zaznaczyć iż przyznałem się do tego że papieża przetrzymywałem aczkolwiek, nie wiedziałem że jest to karane.. + te bluzgi co na fanpage dostałem, może nie będę ich tu wrzucał bo jeszcze pomyślą że ten mały to jakiś patus.. Więc Nesty, nie obrażałem Cię. Tak wiem złamałem regulamin trzymając go tu nie wiedziałem Przepraszam. Zrób z tym co uważasz. Pozdrawiam Djoksik Lider PW
Serial:07C5AEAAC464CA1D6B272B40CC4CAEB4