Skocz do zawartości
  • Postów

    39
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Diox

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    kamil
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Tuchów

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Djoksik
  • Ulubiony serwer
    MTA:DayZ
  • Gram na serwerach
    MTA - DayZ

Ostatnie wizyty
 876

Osiągnięcia Diox

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. Podpisuje się
  2. Diox

    [KOSZ] Rekrutacja do grupy PW ;)

    Rekrutacja zamknięta
  3. Diox

    [KOSZ] Rekrutacja do grupy PW ;)

    Przyjmuje Odrzucam zero szacunku do ludzi + spiny
  4. Diox

    [KOSZ] Rekrutacja do grupy PW ;)

    Refresh <3
  5. Dochodzi do ekip żeby wynosić magi wieczorami z nami też próbował jest stałym graczem ST
  6. Sam wysłałem dane ale to do osoby prywatnej, nie wrzucałem na forum publiczne lub nie wiem nie chodziłem po tsach nie wysyłałem swojego adresu i nie chwaliłem się, a to że wysłałem komuś swoje dane żeby pozew przyszedł, to nie jest powód do rozpowszechniania ich na forum publicznym gdzie każdy widzi to, i może odjebać maniane typu wysłanie pizzy/ zamowienie dziwek, mało razy widziałem to na internetach? i to się sprawdza.. A ja nie bede za kogoś wybryki płacił, proszę ostatni raz o usunięcie zdjęć lub zamazanie moich danych zamieszkania.
  7. Ja mam dowody, ale nie wiem czy moge wrzucic z fanpage jak zostalem zwyzywany.
  8. @Krystek udostepnić dane a udostępnić dane z adresem zamieszkania to co innego Na facebooku nie udostępniasz miejsca zamieszkania tylko lokalizacje w moim porzypadku Tuchów, znajdź mi konto na facebooku co ma udostepnioną miejscowość + adres zameldowania Nie wyraziłem zgody na rozpowszechnanie moich danych zameldowania.
  9. Dane do pozwu a dane udostępnione publiczne co widzi każdy przeszkadzają, wyślij mi już kasę na pizzy / dziwki itd =.= Czy Moderatorzy mogą usunąć zdjęcia na którym widnieją moje dane osobiste?
  10. Skoro tak twierdzisz nie będziesz miał nic przeciwko temu że Nesty sprawdzi logi + Twój kolega na górze napisał. + Kolego wyżej radzę usunąć zdjęcie z moimi danymi osobistymi lub je zamazać
  11. @Krystek czyli jeżeli został zwyzywany na fanpage przez małego to ?
  12. A mały jest moderatorem? System radzę usunąć 1 ss bo są tam moje dane i możesz Ciężko tego żałować Czyli według Ciebie latanie po mapie i lootowanie w 6 osób to kopiowanie? Kopiowanie jak byś wiedział jest zablokowane, śmieszne.. Pre-Moderator i nie czyta uptade co się dzieje na serwerze =.= Błachostka... Naprawdę..
  13. Nick podczas gry: PW^Djoksik*-( Nick admina podczas gry: nie wiem. Powód bana: Przetrzymywanie zbanowanej osoby. Długość bana:Nie zbanowani jeszcze. Opis sytuacji: A więc przedstawię to w dosyć długi sposób i powiem całą prawdę od a do z. Pewnego dnia wbił do nas gracz na teamspeak'a o nicku "Dr.Who?!" znanym bardziej jako "Bicek" Zaoferował nam przyjęcie go do ekipy w zamian za okradnięcie bazy "FoV" a więc ktoś tam z mojej ekipy się zgodził no ok.. Zaczeli przenosić rzeczy, auta itd. Poszedłem na kanał z innym członkiem mojej grupy "Kazberg" i zapytałem czy za to bana nie ma, sprawdziliśmy regulamin i okazało się że ban za to jest, więc postanowiliśmy żeby wyciągnął rzeczy i my się zabijemy przed bazą, i tak zrobiliśmy. Ktoś inny zgarnął rzeczy, pojazdy z bazy FoV, a słyszałem że jest to karane cytuję "Nie wolno przynależeć do więcej niż 1 grupy na serwerze, niezależnie od ilości posiadanych kont." a Gracz znany bliżej jako Bicek, zrobił drugie konto, doszedł do nas przelogował na konto w bazie FoV i wynosił rzeczy, na to dowodów nie mam, ale proszę sprawdzić logi 5 dni temu. Ale nie przyszedłem pisać skargi, od pewnego czasu na serwerze dostaje pogróżki od pewnych graczy że dostane bana pernamentnego za przetrzymywanie gracza który został zbanowany na serwerze za Kopiowanie amunicji / używanie bugów. Owszem, wraz z ekipą wpadliśmy na pomysł żeby wbił nowym komputerze, i tak grał chodzi o papieża. Tak gra z nami na nowym komputerze i nicku, ale to też zauważyć proszę że chłopakowi zależy i wie że popełnił błąd i chce pograć z całych sił, dodam tyle że dorzucił się do bazy, myślę Nesty że mógłbyś dać mu ostatnią szansę, ale to nie moja sprawa kontynuuje więc. Tak jak wspomniałem dostaje pogróżki na serwerze za przetrzymywanie go ok, przyznałem się lecz nie wiedziałem że za to jest perm ban Niestety ktoś go podkablował, ale nie to jest sednem tego tematu, chodzi o to iż wspominałem o graczu Bicek, który też dostał perm bana za kopiowanie dlatego się pytam jakim cudem on nie ma bana na serwerze ? To też nie o to mi chodzi. Zagalopuje się do tematu TS3 serwerowego jak i prywatnego, na fanpage pisząc z kolesiem o nicku Małyy dostałem niezły wycisk w postaci wyzwisk oraz gróźb, wraz z dowodami że papież gra, tak postanowiłem się przyznać i to zrobiłem ale jeżeli twierdzisz że wyzywam ciebie/Nestiego lub ktoś to robi na moim ts'ie proszę wyślij mi nagrania z datą, co do ts3 serwerowego, byłem na nim oraz pytałem Pre-Moderatora [nie mam nagrane niestety ;(] za co PW ma dostać bana czy może wie, on powiedział że mam wypierdalać z kanału, no ok.... Po czym dostał z 40 poke i raczył z nami pogadać, to coś tam zaczął nagrywać że jesteśmy toksyczni, ale tego że nam matki rucha na kanale prywatnym już pewno nie nagrał Biedny ten System szkoda że tego nie złapałeś.. Ale sedno sednem, dostałem odpowiedź na fan-page że macie nagrania jak wyzywam Nestiego na ts'e, proszę podeślijcie mi je:). Wracając do Sprawy bicka, ma unbana z perma za kopiowanie oraz co najlepsze on napisał do papieża treść podaną niżej na zdjęciu.Chciałbym zaznaczyć iż przyznałem się do tego że papieża przetrzymywałem aczkolwiek, nie wiedziałem że jest to karane.. + te bluzgi co na fanpage dostałem, może nie będę ich tu wrzucał bo jeszcze pomyślą że ten mały to jakiś patus.. Więc Nesty, nie obrażałem Cię. Tak wiem złamałem regulamin trzymając go tu nie wiedziałem Przepraszam. Zrób z tym co uważasz. Pozdrawiam Djoksik Lider PW Serial:07C5AEAAC464CA1D6B272B40CC4CAEB4
  14. Witam, w dniu dzisiejszym ogłaszam rekrutacje do ekipy PW Wymagamy pisania podań poniżej według wzoru : Imię : Wiek : Staż na serwerze : K.D : Posiadasz ts'a + mikro : W jakich ekipach byłeś : Dodam iż jeżeli zostaniesz zaakceptowany dostaniesz odpowiedź w poście poniżej, oraz ip ts'a dostaniesz w wiadomości prywatnej Zezwalam graczowi o nicku Kazberg1337 na przyjmowanie podań //[my zaczeliśmy dopiero lecz spokojnie da się nadrobić ;)]// Nie życzę sobie głupich komentarzy pod postem. Nie chcesz dojść? Nie pisz nic. Pis joł.
  15. Diox

    [KOSZ] RESET AUT NA CZAS

    @up szkoła blokuje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności