-
Postów
101 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez ESSA
-
Pochwal się swoimi podzespołami
ESSA odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Dyskusje wokół komputerów
Płyta główna MSI H110M PRO-D, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX Pamięć GoodRam PLAY DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL15 Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB Zasilacz Chieftec 600W Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX Karta graficzna MSI Radeon RX 470 Gaming X 4GB GDDR5 (256 Bit) 2x HDMI, 2x DP, DVI-D, BOX- 43 odpowiedzi
-
- pochwal
- parametrami
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
"Staż gry CS:GO: 97 H, na starym koncie 478 (xqweq)" wtf ? Czas połączenia na serwerze: 01:59:15 godzin Zabici: 133 Faktycznie codziennie u nas bywasz
-
- przyspieszona
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS:GO] problem z konsolą
ESSA odpowiedział(a) na Skarpeta temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Sprawdź spójność plików lub zamien to w cfg na to: net_graph "1" net_graphheight "9999" net_graphholdsvframerate "0" net_graphmsecs "400" net_graphpos "1" net_graphproportionalfont "1" net_graphshowinterp "1" net_graphshowlatency "1" net_graphshowsvframerate "0" net_graphsolid "1" net_graphtext "1" -
Jak to jest zginąć od flesha na faceit ? Własnie tak :
-
To i tak nic nie da gra powinna kosztować z 50 euro wtedy by się nauczyli
-
-high "ten parametr niektórym osobom może więcej zaszkodzić niż pomóc w FPS. Jeśli po wpisaniu tego parametru gra zacznie słabiej działać po prostu skasuj ten parametr. Ponadto od jakiegoś czasu ten parametr w niektórych przypadkach powoduje "lagi" myszki oraz zacięcia całej gry." -threads wpsisujesz np. -threads 4 w zależności ile masz rdzeni na procku gra wtedy wykorzystuje 4 rdzenie ale podobno ta komenda nie działa i wpisują "+mat_queue_mode 4" nie testowałem więc nie wiem
-
Aktualnie supreme spadłem bo nie grałem
-
-
-
Dziękuje @Mik0 :) za propozycje ale wybór padł na samson go mice zaproponowany przez @Dante Można zamknąć temat.
-
Kolego ja mam HyperX cloudy nie potrzebuję słuchawek, szukam samego mikrofonu
-
Max 200zl, ja nigdy nie używam mikrofonu w słuchawkach zawsze wypinam na mikrofonach kompetnie się nie znam zależy mi żeby mógł stać ale tez żeby nie był bardzo duży ten mikrofon.
-
Witam Poszukuję mikrofonu w miarę dobrego, może ktoś używa i może jakiś polecić ? Posiadam taki za 30 zł neteca ale jakość głosu pozostawia wiele do życzenia coś w tym stylu jak mój który posiadam mnie interesuje http://allegro.pl/natec-adder-black-mikrofon-i6814222060.html
-
Moja kobieta ma lenovo y700 powiem wam że daje rade oczywiscie dysk SSD must have
-
To proszę bardzo powiedz mi co można kupić za 199zł z bateria 3400 nawet dobrym parownikiem (jedyny minus że nie da się grzałek kręcić) Parownik zawsze można podmienić Posiadam w domu evic vtc mini +avocado, Pico od elaf + billow v2 I proszę cię jak mi odpisujesz to mniej agresji w stronę mnie bo ja ci nic nie zrobiłem i odpisuje ci kulturalnie. btw 18 lat rozumiem masz skończone ?
- 31 odpowiedzi
-
tak btw po czym stwierdzasz ze masz większy staż ? Nawet nie masz pojęcia od ilu lat mam styczność z e-papierosami Nie będę się tu z tobą kłócił itd ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Pozdrawiam
- 31 odpowiedzi
-
Stary jak mi się zepsuje to leci na gwarancje... btw napiszę do ciebie za rok że dalej używam SMOKA (naczytałeś się opinii pewnie na necie) Pozdro i z fartem
- 31 odpowiedzi
-
Ja własnie sobie kupiłem smok osub 80w tc plus używam już 3tyg i śmiało mogę polecic
- 31 odpowiedzi
-
Jeżeli nie zależy ci na mikrofonie to lepszym wyborem będzie SENNHEISER HD 201
-
Jestem adminem: U mnie to rożnie jak mam wolny czas to wejdę i gram (pracuje w transporcie międzynarodowym) Nick jakiego używasz: ESSA Wiek: 28 Staż gry CS:GO: 3,5k h + Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK ( kiedyś stawialiśmy własne serwery od bety) Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: godziny bardzo bardzo rożne od godzin wieczornych po ranek Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Za każdym razem jak wchodzę to nie ma admina i odkąd zacząłem tam grać to ani razu nie widziałem - Chciałbym czasami pomóc graczom w potrzebie jak np. zmutowanie kogoś lub ogarniecie kto oszukuje i nie gra czysto ( używa haxy ) - Spokój i opanowanie i nie podniecanie się uprawieniami na serwerze Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:4043866
- 72 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- admina
- przyspieszona
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dzwięki----> komunikacja ----> i zaznaczasz "nic nie rób"
-
dzieki
