Skocz do zawartości
  • Postów

    101
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

ESSA

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez ESSA

  1. Płyta główna MSI H110M PRO-D, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX Pamięć GoodRam PLAY DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL15 Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB Zasilacz Chieftec 600W Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX Karta graficzna MSI Radeon RX 470 Gaming X 4GB GDDR5 (256 Bit) 2x HDMI, 2x DP, DVI-D, BOX
  2. "Staż gry CS:GO: 97 H, na starym koncie 478 (xqweq)" wtf ? Czas połączenia na serwerze: 01:59:15 godzin Zabici: 133 Faktycznie codziennie u nas bywasz
  3. ESSA

    [KOSZ] Oles wita forum!

    siema
  4. Sprawdź spójność plików lub zamien to w cfg na to: net_graph "1" net_graphheight "9999" net_graphholdsvframerate "0" net_graphmsecs "400" net_graphpos "1" net_graphproportionalfont "1" net_graphshowinterp "1" net_graphshowlatency "1" net_graphshowsvframerate "0" net_graphsolid "1" net_graphtext "1"
  5. Jak to jest zginąć od flesha na faceit ? Własnie tak :
  6. To i tak nic nie da gra powinna kosztować z 50 euro wtedy by się nauczyli
  7. -high "ten parametr niektórym osobom może więcej zaszkodzić niż pomóc w FPS. Jeśli po wpisaniu tego parametru gra zacznie słabiej działać po prostu skasuj ten parametr. Ponadto od jakiegoś czasu ten parametr w niektórych przypadkach powoduje "lagi" myszki oraz zacięcia całej gry." -threads wpsisujesz np. -threads 4 w zależności ile masz rdzeni na procku gra wtedy wykorzystuje 4 rdzenie ale podobno ta komenda nie działa i wpisują "+mat_queue_mode 4" nie testowałem więc nie wiem
  8. Aktualnie supreme spadłem bo nie grałem
  9. ESSA

    [KOSZ] Witam!

    Witam
  10. Dziękuje @Mik0 :) za propozycje ale wybór padł na samson go mice zaproponowany przez @Dante Można zamknąć temat.
  11. Kolego ja mam HyperX cloudy nie potrzebuję słuchawek, szukam samego mikrofonu
  12. Max 200zl, ja nigdy nie używam mikrofonu w słuchawkach zawsze wypinam na mikrofonach kompetnie się nie znam zależy mi żeby mógł stać ale tez żeby nie był bardzo duży ten mikrofon.
  13. Witam Poszukuję mikrofonu w miarę dobrego, może ktoś używa i może jakiś polecić ? Posiadam taki za 30 zł neteca ale jakość głosu pozostawia wiele do życzenia coś w tym stylu jak mój który posiadam mnie interesuje http://allegro.pl/natec-adder-black-mikrofon-i6814222060.html
  14. ESSA

    [KOSZ] Laptop Predator

    Moja kobieta ma lenovo y700 powiem wam że daje rade oczywiscie dysk SSD must have
  15. ESSA

    Vapujesz czy hetero?

    To proszę bardzo powiedz mi co można kupić za 199zł z bateria 3400 nawet dobrym parownikiem (jedyny minus że nie da się grzałek kręcić) Parownik zawsze można podmienić Posiadam w domu evic vtc mini +avocado, Pico od elaf + billow v2 I proszę cię jak mi odpisujesz to mniej agresji w stronę mnie bo ja ci nic nie zrobiłem i odpisuje ci kulturalnie. btw 18 lat rozumiem masz skończone ?
  16. ESSA

    Vapujesz czy hetero?

    tak btw po czym stwierdzasz ze masz większy staż ? Nawet nie masz pojęcia od ilu lat mam styczność z e-papierosami Nie będę się tu z tobą kłócił itd ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Pozdrawiam
  17. ESSA

    Vapujesz czy hetero?

    Stary jak mi się zepsuje to leci na gwarancje... btw napiszę do ciebie za rok że dalej używam SMOKA (naczytałeś się opinii pewnie na necie) Pozdro i z fartem
  18. ESSA

    Vapujesz czy hetero?

    Ja własnie sobie kupiłem smok osub 80w tc plus używam już 3tyg i śmiało mogę polecic
  19. Jeżeli nie zależy ci na mikrofonie to lepszym wyborem będzie SENNHEISER HD 201
  20. Jestem adminem: U mnie to rożnie jak mam wolny czas to wejdę i gram (pracuje w transporcie międzynarodowym) Nick jakiego używasz: ESSA Wiek: 28 Staż gry CS:GO: 3,5k h + Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK ( kiedyś stawialiśmy własne serwery od bety) Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: godziny bardzo bardzo rożne od godzin wieczornych po ranek Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Za każdym razem jak wchodzę to nie ma admina i odkąd zacząłem tam grać to ani razu nie widziałem - Chciałbym czasami pomóc graczom w potrzebie jak np. zmutowanie kogoś lub ogarniecie kto oszukuje i nie gra czysto ( używa haxy ) - Spokój i opanowanie i nie podniecanie się uprawieniami na serwerze Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:4043866
  21. ESSA

    Problem z TS3

    Dzwięki----> komunikacja ----> i zaznaczasz "nic nie rób"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności