Skocz do zawartości
  • Postów

    101
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

ESSA

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

3 obserwujących

O ESSA

  • Urodziny 08.12.1989

Informacje profilowe

  • Imię
    Marek
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Szczecin

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    ESSA
  • Ulubiony serwer
    CS:GO - MULTI ARENA
  • Gram na serwerach
    Brak...
    MTA - DayZ
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10

Ostatnie wizyty
 1549

Osiągnięcia ESSA

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 54

Reputacja

  1. Płyta główna MSI H110M PRO-D, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX Pamięć GoodRam PLAY DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL15 Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB Zasilacz Chieftec 600W Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX Karta graficzna MSI Radeon RX 470 Gaming X 4GB GDDR5 (256 Bit) 2x HDMI, 2x DP, DVI-D, BOX
  2. "Staż gry CS:GO: 97 H, na starym koncie 478 (xqweq)" wtf ? Czas połączenia na serwerze: 01:59:15 godzin Zabici: 133 Faktycznie codziennie u nas bywasz
  3. ESSA

    [KOSZ] Oles wita forum!

    siema
  4. Sprawdź spójność plików lub zamien to w cfg na to: net_graph "1" net_graphheight "9999" net_graphholdsvframerate "0" net_graphmsecs "400" net_graphpos "1" net_graphproportionalfont "1" net_graphshowinterp "1" net_graphshowlatency "1" net_graphshowsvframerate "0" net_graphsolid "1" net_graphtext "1"
  5. Jak to jest zginąć od flesha na faceit ? Własnie tak :
  6. To i tak nic nie da gra powinna kosztować z 50 euro wtedy by się nauczyli
  7. -high "ten parametr niektórym osobom może więcej zaszkodzić niż pomóc w FPS. Jeśli po wpisaniu tego parametru gra zacznie słabiej działać po prostu skasuj ten parametr. Ponadto od jakiegoś czasu ten parametr w niektórych przypadkach powoduje "lagi" myszki oraz zacięcia całej gry." -threads wpsisujesz np. -threads 4 w zależności ile masz rdzeni na procku gra wtedy wykorzystuje 4 rdzenie ale podobno ta komenda nie działa i wpisują "+mat_queue_mode 4" nie testowałem więc nie wiem
  8. Aktualnie supreme spadłem bo nie grałem
  9. ESSA

    [KOSZ] Witam!

    Witam
  10. Dziękuje @Mik0 :) za propozycje ale wybór padł na samson go mice zaproponowany przez @Dante Można zamknąć temat.
  11. Kolego ja mam HyperX cloudy nie potrzebuję słuchawek, szukam samego mikrofonu
  12. Max 200zl, ja nigdy nie używam mikrofonu w słuchawkach zawsze wypinam na mikrofonach kompetnie się nie znam zależy mi żeby mógł stać ale tez żeby nie był bardzo duży ten mikrofon.
  13. Witam Poszukuję mikrofonu w miarę dobrego, może ktoś używa i może jakiś polecić ? Posiadam taki za 30 zł neteca ale jakość głosu pozostawia wiele do życzenia coś w tym stylu jak mój który posiadam mnie interesuje http://allegro.pl/natec-adder-black-mikrofon-i6814222060.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności