-
[NIEAKTUALNE] Piąta wielka rekrutacja sieciowa!
kaku odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 GG Imię: Kacper Wiek: 27 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: W ostatnim czasie gram coraz więcej na tym serwerze i widzę że brakuje tu Adminów, sporo dzieciaków nadużywa mikrofonu, co nie którzy gracze potrafią bez żadnego powodu obrażać innych Umiem rozpoznać jeśli gra ktoś na nielegalnych dodatkach Mam doświadczenie w byciu Ad, znam amx Każdy kto mnie zna wie że mam uczulone ucho na wulgarny język i nie jestem fanem łaciny podwórkowej Znam wasz serwer od kilku lat co prawda były i też tu przerwy Dodatkowe informacje o sobie: A teraz minus i mam nadzieję że nie przekreśli to podania: Aktualnie mam Ad na innej sieci ale na serwerze PB, zanim napisałem tu podanie poszło o zgodę góry tam i zgoda uzyskana. Pytanie czy i tu tą zgodę dostanę, jak prędzej wspomniałem są to 2 różne serwery więc nie ma rywalizacji, godziny będą wyrobione. Forum nadrobię
