Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 GG
Imię: Kacper
Wiek: 27
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:
W ostatnim czasie gram coraz więcej na tym serwerze i widzę że brakuje tu Adminów, sporo dzieciaków nadużywa mikrofonu, co nie którzy gracze potrafią bez żadnego powodu obrażać innych
Umiem rozpoznać jeśli gra ktoś na nielegalnych dodatkach
Mam doświadczenie w byciu Ad, znam amx
Każdy kto mnie zna wie że mam uczulone ucho na wulgarny język i nie jestem fanem łaciny podwórkowej
Znam wasz serwer od kilku lat co prawda były i też tu przerwy
Dodatkowe informacje o sobie:
A teraz minus i mam nadzieję że nie przekreśli to podania:
Aktualnie mam Ad na innej sieci ale na serwerze PB, zanim napisałem tu podanie poszło o zgodę góry tam i zgoda uzyskana.
Pytanie czy i tu tą zgodę dostanę, jak prędzej wspomniałem są to 2 różne serwery więc nie ma rywalizacji, godziny będą wyrobione.
Forum nadrobię