Skocz do zawartości
  • Postów

    23
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Danskile

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Danskile

  1. 1. Imie:Kacper 2. Wiek:15 3. Nick:Danskile 4. Login:Avariss (nowy serial stare konto musze odzyskać) 5. Znajomość mapy (0/10):7.5 6. Umiejętność Pilotowania (0/10):9 7. Umiejętność Strzelania (0/10):9 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10):8 9. K/D ratio:Na starym kompie mialem 1.1 ze względu na to, ze mialem lagi 10. Godziny Przegrane na serwerze:Oj dużo. 11. Do jakich grup należałeś:dS^
  2. Nick: Danskile Wiek: 15 K/D Ratio na poprzedniej edycji: Koło 1.8 W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: dS^(Rozpadła się) Będziesz dokładać się do składek: Oczywiście Dlaczego W.R: Od dawna was obserwuje, to jakie macie zgranie jeszcze bardziej mnie zachęciło do pisania tego podania, nie zależy mi na przedmiotach, wole na czilku pograć sobie z nowymi osobami ;-). W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Strzelanie. Co najmniej 5 zdań o sobie: Mam na imię Kacper, pochodzę z Poznania i mam 15 lat. Na codzień uczęszczam do III klasy gimnazjum. Moimi zainteresowaniami są gry Post-apo, informatyka oraz piłka nożna. Jestem pełnym humoru człowiekiem, który lubi żartować i ma duży dystans do siebie. W razie jakiej kolwiek sytuacji, zawsze umiem się opanować, oraz zaradzić w taki sposób, żeby było dobrze.
  3. Nick: Danskile* Login: Avariss Imię: Kacper Wiek: 14 Twoje KDR: Od 2 dni mam nowy komputer, nie mogę zalogować się na dawne konto, na którym miałem + kd. Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3? Tak, mam. Jak często grasz na serwerze: 3-4h Od kiedy grasz na serwerze: Bardzo długo. Od kiedy grasz w DayZ: w dayZ? 3 lata. Umiejętność pilotowania (0-10): 8/10 Umiejętność strzelania: (oczywiscie na dayz) 9/10 Umiejętność kierowania pojazdów: 8/10 Znajomość mapy: 7.5/10 W jakich grupach byłeś? dS^ Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak reset pojazdów?: Tak. Kierowca czy strzelec? To i to. Opisz siebie w paru zdaniach: Kacper, 14 lat. Jestem miły i wyrozumiały, lubie pomagać.
  4. Czlowieku nie wiem co do mnie masz, byłem w Ds przez krótki czas po 2 rozpadła się ekipa, po 3 znam od ciebie osoby typu Lepro,shidosu...
  5. Mogę wiedzieć dlaczego odrzucasz?, to że byłem w Ds nic nie znaczy xd...
  6. 1. Nick na serwerze: Danskile 2. Wiek:15 3. Aktualne (TM/THS/TD): 109/58/108 (Nadrabiam) Grałem u was za czasów F^ ;-) 4. Jak długo grasz na serwerze? (godziny):Teraz5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:DedSec. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:3 godzinki w tygodniu, w weekend caly dzień prawie. 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Ta 8. Kierowca czy strzelec: Kierowca i strzelec Umiejętności: -Umiejętność strzelania: (1-10)9 -Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10)8 -Znajomość mapy: (1-10)7 -Umiejętność pilotażu: (1-10)9.5
  7. 1. Nick na serwerze: Danskile 2. Wiek:15 3. Aktualne (TM/THS/TD): 109/58/108 (Nadrabiam) Grałem u was za czasów F^ ;-) 4. Jak długo grasz na serwerze? (godziny):Teraz 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:dS^ 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:3 godzinki w tygodniu, w weekend caly dzień prawie. 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Ta 8. Kierowca czy strzelec: Kierowca i strzelec Umiejętności: -Umiejętność strzelania: (1-10)9 -Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10)8 -Znajomość mapy: (1-10)7 -Umiejętność pilotażu: (1-10)9.5
  8. Rezygnuje
  9. Witam 1. Imie: Kacper 2. Wiek: 15 3. Nick: Danskile 4. Login: Danskile 5. Znajomość mapy (0/10):8 6. Umiejętność Pilotowania (0/10): 8 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 9 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10)10 9. Kierowca czy Strzelec: Strzelec/kierowca 10. K/D ratio (Aktualne / Z poprzedniej edycji): z Poprzednia eda 1.70+, teraz mniej bo mialem przerwę. 11. Godziny Przegrane na serwerze: Aktualnie około 12, poprzednia około 150-160 12. Do jakich grup należałeś ( dlaczego odeszłeś / zostałeś wyrzucony ) tudzież do jakich grup składałeś podania na poprzedniej edycji: SAV, rozpadła się. 13. Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon:Tak
  10. >Nick na serwerze:Danskile >Imię:Kacper >Wiek:15 >Jak często grasz na serwerze:Często >Staż gry na MTA Dayz:3 lata >Staż gry na serwerze Fragujemy: 1.5 roku (przerwa nowe konto mam teraz) >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas podania:F^ Pare mieś temu. >Dlaczego postanowiłeś napisać akurat do nas podanie:Szukam stałej zgranej, myślącej ekipy myślę ze się nadajecie >Twoja aktualna liczba killi:2, jak mówilem przerwa, ogarniam dużo. Twoje umiejętności: >Jeżdzisz [1-10]:9 >Pilotujesz [1-10]:7 >Znasz mapę [1-10]:8 >Strzelasz [1-10]:9 >Bardziej Kierowca, strzelec czy pilot?kierowca/strzelec [I tu bez kłamstw, bo to wszystko wyjdzie w praniu] >Czy jesteś w stanie płacić składki:Jak mam jakieś pieniądze na zbyciu, to się dołoże jak nie no to przykro mi xd. >Opowiedz coś osobie [min 3 zdania]:Kacper, 15 lat mieszkam w Poznaniu. W DayZ gram około 3 lat, na fragu 1.5 roku doświadczony strzelec/kierowca.
  11. 1. Imię:Kacper 2. Nick na serwerze: Danskile 3. Wiek:15 4. KD Ratio: 1.69 5. Jak długo grasz na serwerze? (godziny):teraz około 30h, przed restartami statystyk 150+ 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:AsD 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?:3-4 h dziennie 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Ta 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak ;d 10. Kierowca czy strzelec: Strzelec, ale kierowca tez mogę być. 11. Umiejętność strzelania: (1-10)9 12. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10)8 13. Umiejętność pilotażu: (1-10)8
  12. 1. Wiek:14(za miesiąc 15) 2. Nick w MTA:Danskile 3. Twoje KD:0.30 ponieważ wróciłem po krótkiej przerwie, przed restartem ~2,00-2,15 KD 4. Umiesz latać? [Tak/Nie]: Tak 5. Znajomość mapy GTA SA [0-10]:8.5 6. Rola [strzelec/kierowca/looter*]:Szczerze mówiąc, wszystkie z wymienionych czynności wychodzą mi dobrze, mogę być każdym kim sobie zażyczycie 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]:Tak. 8. Składki na bazę, lub inne elementy gry [Tak/Nie]:Znajdę na to pieniądze 9. Grupy w których byłeś [opcjonalnie]:Nie byłem w najbliższym czasie. 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś!: Z tej strony jeszcze 14 letni chłopak, doświadczony gracz DayZ. W mta zacząłem grać 3-4 lata temu, z 2 przerwami około 1.5 rocznymi. Myślę, że to na tyle ;), dzięki za przeczytanie podanka i do zobaczenia.
  13. Nick w Grze:Danskile Kd:0;00(spowodowane przerwą w grze, przed restartem ~2.5 Wiek15 Opisz siebie w 1 zdaniu:Jestem Kacper, doświadczony w mta. jak szczelasz 0/10:9 jak prowadzisz pojazd 0/10:9 jak sterujesz helikopterami i dodo 8 ile poswiecisz na grę z nami? : dużo czy jesteś w stanie sluchac się wyższej rangi?: Tak. Posiadasz sprawny mikrofon?:Tak Posiadasz komunikator TeamSpeak3?:Tak
  14. Jak masz na imię : Kacper Ile masz lat : 15 Ile grasz na Dayz mta : Dużo, za czasów jak graliśmy w 3 Ja ty I Kamil wiesz o kogo chodzi chyba. Ile czasu spędzasz na serwerze : Dużo, wrócilem po przerwie Strzelanie [0-10] :8 Latanie [0-10] :7 Prowadzenie Pojazdów [0-10] :9 Znajomość Mapy [0-10] :8 Czy posiadasz sprawny mikrofon [TAK-NIE] :Tak Czy zgadzasz się płacić składki? [ TAK-NIE] :Zależy w jakiej kwocie. Opisz siebie w kilku zdaniach :Kojarzysz mnie pewnie pod nickiem Danskile, graliśmy razem z Kamilem jak to napisałem u góry
  15. 1. Imię:Kacper 2. Wiek:14 3. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: Na DayZ gram jakieś 4-5 lat. 4. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: Na fragujemy grałem dawniej, lecz teraz wróciłem po rocznej przerwie do aktywnej gry 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:Nie gralem w żadnej. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?:Dużo czasu ;3 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam sprawny mikrofon i ts3 8. Jakim typem osoby jesteś? :Jestem osobą miłą i wyrozumiałą, umiem się zgrać z grubą oraz mam szacunek do starszych. 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?:Oczywiście. 10. Opisz swój styl gry:Zazwyczaj lubie grac w grupach, takich jakich jak wy, nie ma przeludnienia oraz można spokojnie dla fanu pograć ;p 11. Napisz kilka słów o sobie:Jestem Kacper, pochodzę z Wielkopolski a dokładniej z Poznania i mam 14 lat.Interesuję się grami komputerowymi oraz piłką nożną. (Nie mam miesiąca przegranego, ale mam nadzieje ze przymkniecie oczko ;p, może nie mam jakoś dojrzałego glosu, ale nie piszczę i jestem ogarnięty.)
  16. Nick w grze :AniołKu - Wiek :14,5(Może nie mam 15, ale nie piszczę) - Jak dobrze : - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] + twoje aktualne KD Ratio:1,64, będzie więcej. 8,5/10 - Jezdzisz autem / motorem [ 1 --->> 10 ]Bardzo dobrze, 9/10 - Latasz samolotem / helikopterem [ 1 --->> 10 ]Także, 8/10 - Opisz sie [ Najlepiej w kilku zdaniach ] :Jestem Kacper, pochodze z Wielkopolski a dokładnie z poznania, interesuję się piłką nożną, oraz graniem w mta na Fragujemy :D, mam duże doświadczenie, w tym modzie. - Dlaczego wybrales nasza ekipe ? [ Kilka powodow ] Bo szukam zaufanej ekipy, do wspólnej gry. - Dlaczego mielibysmy cie przyjac ? [ Kilka powodow ] Sczerze, to nie odemnie zalezy czy mnie dodacie, ja się staram bo szukam ekipy na dłuższy okres.
  17. Ja nikogo z Kk nie znalem, byłem tam na 2 dni na okresie próbym, a na DayZ mam duże doświadzczenie, mi nie chodzi o okradanie... chce mieć zgraną ekipę.
  18. Sory, ze pisze ale mnie ominąłes, to znaczy ze nie dacie szansy? xd Pozdrawiam.
  19. 1. Danskile 2. 14 3. Zacznijmy, ze na Fragujemy grałem dawno dawno temu, mialem roczną przerwę od Mta, od ogólnie DayZ. 4. Około tygodnia. 5. Codziennie po 4-5h 6. KK^ Zostałem wyrzucony ponieważ po prostu nie dostałem się na okresie próbnym. 7. Niestety nie mam. 8. Szukam zgranej ekipy. 9. Nigdy nie byłem, ale mam nadzieję, że dacie mi rade 10. Tak xD 11. Pewnie 12. Nie lubie tego robić;x. 13. Mam ts, oraz sprawny mikrofon. 14. Nie wiem jak to będzie, ale pewnie tak. 15. Mam na imie Kacper, mieszkam w Poznaniu w Mta gram od 4-5 latek, zaczynałem naprawdę wcześnie, pomimo nie których wymogów mam nadzieje, ze dacie mi szansę
  20. Nick:Danskile Login:Danskile Imię:Kacper Wiek:14(Może nie za dużo, ale myślę ze jednak na mnie spojrzycie.) TS3 oraz sprawny mikrofon: Posiadam. KD Ratio: Aktualnie mam 1, ale wiem, że zrobię więcej tylko gram na Fragujemy od 2 dni :). Jak często grasz na serwie: Codziennie. Od kiedy grasz na serwerze: Od jakiś 2 dni, bo wróciłem po pewnej przerwie do aktywnej gry :). Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: Oj, 3-4 latka. Pilot 1/10:8 Strzelec 1/10:7,5 Kierowca 1/10:9 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy?(idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare lub zdobyć): Na pewno, staram się je odzyskać, żeby nie być na minus, jeżeli próby kończą się nie powodzeniem, biore jakieś przedmioty z bazy;).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności