Treść opublikowana przez rodia
-
2 lata temu śmigaliśmy wśród grobów i słuchaliśmy jakiejś upiornej muzyczki. To było bardzo fajne. Jako przedstawiciel Ludu Co Tu Gra, chcę mapy halloweenowe. Może mogłyby zostać (jeśli wcześniej w ogóle będą wprowadzone) na dłużej? Może model dyni zamiast paki? (jeśli możliwe xD) Tak jak choinka na święta.
-
Na pewno ktoś z administracji będzie czuwał. Przecież o takiej porze (proponuję sylwestra) większość osób będzie chciało spędzić czas w CSie
-
W przypływie sadyzmu, proponuję włączyć bratobójczy ogień (to polskie tłumaczenie brzmi okropnie, więc po prostu friendly fire) na ostatni dzień w roku. Albo chociaż na 3h. Tak, by można było pozabijać tych, którzy rzucają flesze członkom drużyny pod nogi. Podkreślam, czas trwania takiego wydarzenia nie powinien przekroczyć kilku godzin. Będziemy mogli się przekonać, jak bardzo nie zwracamy uwagi na to, gdzie strzelamy
