-
2 lata temu śmigaliśmy wśród grobów i słuchaliśmy jakiejś upiornej muzyczki. To było bardzo fajne. Jako przedstawiciel Ludu Co Tu Gra, chcę mapy halloweenowe. Może mogłyby zostać (jeśli wcześniej w ogóle będą wprowadzone) na dłużej? Może model dyni zamiast paki? (jeśli możliwe xD) Tak jak choinka na święta.
