1. Aktualny nickname w grze. MoherowyStrzelec
2. Wiek 20
3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry? Trafiłem tutaj ponieważ Matisek mnie ściągnął po roku na DayZ, kiedyś ja mu pokazałem ten tryb rozgrywki. Lubię zabijać z ukrycia (Sniper), rozeznanie terenu, potem działanie.
4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? Jakoś mało w sumie ok. 5h? Gram od przed wczoraj.
5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? 10-12h zależy jak grafik w pracy, oraz kobiety żądania.
6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony? = = = = = = BRAK = = = = = =
7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są? Matisek, chyba Brayan też mnie lubi.
8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE? Ponieważ zawsze lubiłem zgraną ekipę, a dowiedziałem się że wy owy poziom reprezentujecie sobą.
9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie? = = = = = = BRAK = = = = = =
10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? Oczywiście jak najbardziej, czytałem.
11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE? Jak nikt nie zajdzie za skórę (nie przesadzi) to jak najbardziej.
12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? Pytanie dla niedorozwiniętych...
13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? Oczywiście, już z wami rozmawiałem.
14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? Jeśli będzie trzeba to jakaś cząstkę siebie oddam.
15. Opisz siebie w kilku zdaniach. Me imię Adam, dwadzieścia lat posiadam, troszkę czasem porapuje, lecz na pewno nie jestem "ujem". Głos mój tęgi, nie przelewka, wódka czysta, but, cholewka. Jam jest długi jak dwa metry, stopę wielką też posiadam, lecz to wszystko nie istotne ja tu zdania wam układam.
Konkretnie mówiąc o sobie cóż mogę powiedzieć, gadatliwy, czasem krzykliwy, lubię gadać, zdobywać, podbijać... nie wiem być na topie( Nie w lolu hehe)... Wspierać, ekype no i ogólnie. Przepraszam że "wymagań" pewnie nie spełniam, bo dopiero co mnie ściągnięto, no ale wasza decyzja.