Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BeQu

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BeQu

  1. 1. Nick na serwerze: BeQu 2. Wiek:. 15 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) 20 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny: 5h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:.K!d$ 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:.6h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: ta 8. Kierowca czy strzelec: Zależy -Umiejętność strzelania: (1-10) 9 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 10 -Znajomość mapy: (1-10) 9 -Umiejętność pilotażu: (1-10)10
  2. 1. Nick na serwerze: BeQu 2. Wiek: 14 (Luty - 15) 3. KdR (Na poprzedniej edycji): 1.6 około 4. Jak długo grasz na serwerze?: 200h łącznie 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: w tyg. - 3-4h, weekend - 6-7h 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: |GO|, LG, .rC^ 7 Coś o sobie (minimum 3 zdania): Jestem Bartek mam 14 (Rocznikowo 15) lat, interesuję się wieloma sportami takimi jak Piłka Nożna itd. Mieszkam w województwie Podkarpackim, bardzo blisko Rzeszowa (8km). Chodzę do 2 klasy gimnazjum, gram w wiele gier np.: Fifa 18, MTA, Rocket League, Fortnite, moja polszczyzna stoi na bardzo dobrym poziomie, więc nie będę psuł reputacji gangu. (Sprawy mniej ważne) 190 cm wzrostu, oczy koloru zależą od pory dnia, jestem graczem przyjaznym dla otoczenia, szanuję inne osoby i nie wyzywam ich jak dzieci z upośledzeniem mózgowym. Mam duże doświadczenie z serwerami MTA, gdyż gram w tą gierę już od dobrych 3 lat, grałem na wielu serwerach: RPG, Zabawy itd., później doszedł DayZ w którego bardzo się wkręciłem i tak zostało mi do dzisiaj. Umiem dobrze zgrać się z wieloma osobami naraz więc nie zepsuję (raczej) atmosfery w waszym składzie. 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Raczej tak 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) - 9 - Umiejętność Strzelania?: (1-10) - 9 - Umiejętność pilotażu?: (1-10) - 9 10. Kierowca czy Strzelec?: Zależy jak się zgramy
  3. Bardzo szkoda, powodzenia w dalszym życiu
  4. 1. Nick na serwerze: BeQu 2. Wiek: 15 3. K/D Ratio na poprzedniej edycji: Coś międzi 1.8 a 2.0. 4. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): Ogólnie około 300 h. 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: LG, GO. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?: W tyg. 5-7 h, weekend 8h z porywami do 9. 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście. 8. Kierowca czy strzelec: Dobrze prowadzę i dobrze strzelam, zależy jak się zgadamy Umiejętności: -Umiejętność strzelania: (1-10) - 9 -Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10) - 10 -Znajomość mapy: (1-10) - 9 -Umiejętność pilotażu: (1-10) - 10
  5. Imię: Bartek Wiek: 14 Znajomość mapy: 9/10 Ile jesteś w stanie poświecić czasu na gre: około 3h dziennie. Co jesteś w stanie wnieść do ekipy: Magi i może jakieś autka, poczucie humoru. Jak strzelasz(1/10): 9/10 Jak prowadzisz auta(1/10): 10/10 Jak latasz(1/10): 10/10 Czy posiadasz teamspeak3: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Coś o sobie(min. 3 zdania): Witam, jestem Bartek mam 14 lat, pochodzę z rodzimej mi wioski Kielnarowa, leży ona na Podkarpaciu, chodzę do 1 klasy Gimnazjum. Interesuję się E-sportem, sportem a w szczególności piłką nożną. Moimi ulubionymi typami gier są RPG i Strzelanki, typu MTA, CS:GO, Battlefield 4 i tym podobne. W MTA gram od 2 lat i myślę że pojęcie mapy mam już zakodowane w głowie na zawsze, znam dużo miejsc typowych dla MTA. Umiem dobrze jeździć oraz latać pojazdami różnego typu. Umiem także dobrze strzelać z każdego rodzaju broni. Jestem człowiekiem miłym i nie dre ryja jak typowe 7-latki gdy ktoś strzeli mi perfekcyjnego headshota z 2m. Myślę że łatwo nawiązuję relacje z drugą osobą i myślę że zaaklimatyzować mi tu nie będzie trudno oraz że lider i ja będziemy razem robili dobrą robotę. Myślę że możecie mnie przyjąć gdyż nie porzucę tego gangu tak szybko jak niektórzy, tylko będę tu siedział i nas reprezentował na serwerze.
  6. 1. Aktualny nickname w grze: BeQu 2. Wiek: 15 3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry? Szukałem jakiegoś DayZ i wypadło na wasz serwer, Styl zobaczycie sami. 4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? Nie da się tego określić. 5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? 3-6h 6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony? Nie byłem w żadnej innej ekipie. 7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są? Nie mam 8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE? Chcę tu dołączyć gdyż, szukam jakiejś ekipy do grania i uważam że jest to jedna z lepszych ekip na serwerze. 9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie? Nie byłem. 10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? Tak 11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE? Tak 12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? Nie 13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? Tak 14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? Jak znajdzie się gdzieś hajsiwo to mogę się dołożyć 15. Opisz siebie w kilku zdaniach: Witam, jestem Bartek mam 15 lat, pochodzę z rodzimej mi wioski Kielnarowa, leży ona na Podkarpaciu, chodzę do 3 klasy Gimnazjum. Interesuję się E-sportem, sportem a w szczególności piłką nożną. Moimi ulubionymi typami gier są RPG i Strzelanki, typu MTA, CS:GO, Battlefield 4 i tym podobne. W MTA gram od 2 lat i myślę że pojęcie mapy mam już zakodowane w głowie na zawsze, znam dużo miejsc typowych dla MTA. Umiem dobrze jeździć oraz latać pojazdami różnego typu. Umiem także dobrze strzelać z każdego rodzaju broni. Jestem człowiekiem miłym i nie dre ryja jak typowe 7-latki gdy ktoś strzeli mi perfekcyjnego headshota z 2m. Myślę że łatwo nawiązuję relacje z drugą osobą i myślę że zaaklimatyzować mi tu nie będzie trudno oraz że lider i ja będziemy razem robili dobrą robotę. Myślę że możecie mnie przyjąć gdyż nie porzucę tego gangu tak szybko jak niektórzy, tylko będę tu siedział i nas reprezentował na serwerze. Wiem że trochę długie, za to przepraszam. Anuluje
  7. BeQu

    Osiedlowa Husaria

    1. Nick z gry: BeQu 2. Wiek: 15 3. Staż na DayZ: 7 miesięcy (grałem na innych serwach) 4. Staż na Fragujemy: 1 tydz 5. Znajomość serwera 1/10 ( mapa, spawny, respy plane, respy aut, bazy ): 9/10 6. Jesteś kierowcą 1/10: 10/10 7. Jesteś pilotem 1/10: 9/10 8. Jesteś strzelcem 1/10: 9/10 9. Ilość czasu poświęcasz dziennie/tygodniowo: 5/30 10. Wcześniejsze grupy ( powód odejścia ): Żadne 11. Czy posiadasz TS3 i mikrofon ( sprawny ): Tak 12. Czy jesteś w stanie dołożyć się do ewentualnych opłat: Jak będę miał coś przy sobie to mogę się dorzucić. 13. Krótko opisz siebie: Witam, jestem Bartek mam 15 lat, pochodzę z rodzimej mi wioski Kielnarowa, leży ona na Podkarpaciu, chodzę do 3 klasy Gimnazjum. Interesuję się E-sportem, sportem a w szczególności piłką nożną. Moimi ulubionymi typami gier są RPG i Strzelanki, typu MTA, CS:GO, Battlefield 4 i tym podobne. W MTA gram od 2 lat i myślę że pojęcie mapy mam już zakodowane w głowie na zawsze, znam dużo miejsc typowych dla MTA. Umiem dobrze jeździć oraz latać pojazdami różnego typu. Umiem także dobrze strzelać z każdego rodzaju broni. Jestem człowiekiem miłym i nie dre ryja jak typowe 7-latki gdy ktoś strzeli mi perfekcyjnego headshota z 2m. Myślę że łatwo nawiązuję relacje z drugą osobą i myślę że zaaklimatyzować mi tu nie będzie trudno oraz że lider i ja będziemy razem robili dobrą robotę. Myślę że możecie mnie przyjąć gdyż nie porzucę tego gangu tak szybko jak niektórzy, tylko będę tu siedział i nas reprezentował na serwerze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności