-
Widze że jeszcze z NzR XD teraz ich wszystkich poblokowałes na fb
-
Dyda obserwuje zawartość [GTA:SA] MTA - DayZ
-
Bo Niepla umie sie zachować, raz małemu puscily nerwy i dostał mute więc
-
Jestem jak najbardziej na tak, kto kolwiek ich zabije jest płacz i wyzywanie, przesadzają, licze na bana lub zabranie bazy
-
Postów
8 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Dyda
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
