Skocz do zawartości
  • Postów

    8
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Dyda

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Dyda

  1. Widze że jeszcze z NzR XD teraz ich wszystkich poblokowałes na fb
  2. Bo Niepla umie sie zachować, raz małemu puscily nerwy i dostał mute więc
  3. Jestem jak najbardziej na tak, kto kolwiek ich zabije jest płacz i wyzywanie, przesadzają, licze na bana lub zabranie bazy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności