Jestem graczem: Dziennym oraz porannym Nick jakiego używasz: Speede Wiek: 16 Staż gry na serwerze: Około rok, obecnie mam przegrane prawie 70 h, ale jak dużo osób wie, czasami były resety tabeli i godziny się resetowały, troszkę szkoda, ponieważ mógłbym się pochwalić dużym wynikiem. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK : Byłem moderatorem na obecnie drugim serwerze w Polsce o tematyce RPG (Nazwa zaczyna się na 4). Grałem pod innym nickiem, jeżeli będzie to konieczne, mogę podać w celach weryfikacji :) . Byłem również moderatorem na różnych serwerach DayZ, niestety ale w 60% na niewypałach. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Myślę, że mam dużą wiedzę na temat bycia moderatorem. Gram od ponad 3 lat na serwerach DayZ, ale wcześniej głownie grałem na RPG. Po stażu na serwerze myślę, że zdołałbym wyzwaniu bycia moderatorem. Mam tutaj drużynę, bazę i nie mam zamiaru zmieniać serwera. Grając na serwerze przez +/- rok nie złapałem żadnej kary (MUTE,BAN a nawet kick). Staram się pomagać nowym graczom. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam
Speede