Treść opublikowana przez k0zi
-
[oddzielony] ban z jakiego powodu dobre pytanie?
k0zi odpowiedział(a) na thomas temat w Oddzielone posty
Czy ja dobrze rozumiem ? Typ tj " Thomas " płacze ze dałeś mu bana bo on ma vipa i mysli ze nie bedzie nigdy zbanowany bo wysyla smsa za 3-4 zł co miesiac to jest nietykalny ? Dobrze że takie wodogłowia nie grają na dd2 Edit: Powodzenia w dalszym ciągnieciu tego tematu -
Oby jak najmniej przypadków " facetów " którzy spędzają więcej w łazience niż baba Rozstrzelać w pizdu pokolenie " Biberów "
-
Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twój prywatny kanał na serwerze TS3 został założony pomyślnie! --- [!] Pamiętaj, aby odwiedzać go minimum raz w tygodniu - inaczej BOT TS3 usunie go bezpowrotnie! [!] W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji - IP: ts3.fragujemy.com
-
Dodany w strefie klanowej wraz z trzema kanałami podrzędnymi. Zapraszam
-
kanał 37. Zapraszam
-
Czy zmieniałeś nick lub grałeś z ns a teraz np steam ?
-
Sugestia aby zbanować użytkownika na forum a także zapewnić mu frajdę ze zwalczaniem DDoSów w celu ostudzenia autyzmu jaki reprezentuje jego osoba.
-
Kolejne 2 vote oddane
-
http://www.diamondmt2.pl/ ja tutaj grałem i nadal jeszcze mam konto Wojownika na body na 70lvlu wrazie co priv na forum to cos pogramy
-
Jestem adminem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: k0zi Wiek: 26 lat Staż gry Counter-Strike: od samego jego początku gdy cs był dodatkiem do gry Half-Life w kafejkach internetowych z przerwami. Staż gry na serwerze: od 2014 ze znacznymi przerwami Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: od rana do wieczora z przerwami Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Sprawiedliwy 2. Konsekwentny 3. Doświadczony w sprawowaniu tej funkcji jak też chęc wniesienia czegoś od siebie do tej sieci :> 4. Dużo czasu wolnego, który chciałbym poświęcic na godnym sprawowaniu tej funkcji jak też sumiennie i rzetelnie wypełniac powierzone mi obowiazki. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:148694409
- 76 odpowiedzi
-
- 8
-
-
- rekrutacja
- admina
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam nadzieję że teraz nieco lepiej się to graficznie prezentuje. Nie jestem estetykiem a na celu miałem tylko pomoc tym którzy nie znali dotychczas owej metody robienia swojego " SPREYA " :>
-
cl_allowdownload „0” – Nie ściągają nam się pliki z serwera cl_lw 0/1 – Nóż w lewej ręce, a granaty i inne bronie w prawej lub na odwrót _cl_autowepswitch 0 – po wpisaniu tej komendy broń lepsza nie będzie nam wpadała w ręce kiedy na nią najdziemy lub kiedy kupimy (paka również) hud_fastswitch 1 – Szybkie zmienianie broni bez akceptacji hud_centerid 1 – sprawia to że gdy w kogoś celujesz jego nick się pojawia pod celownikiem, a nie w lewym dolnym rogu ekranu. cl_dynamiccrosshair „0” – W biegu nie zwiększa się celownik. cl_crosshair_color RRR GGG BBB – Zmiana koloru celownika ex_interp – Ustawia nam interp cl_rate – Ustawia rate bind – bindowanie, to nadawanie klawiszowi danej komendy, np.: bind "c" say "/me" net_graph – Pokazuje podstawowe informacje o fps, loss, choke itd. cl_showfps – Pokazuje tylko fps’y fps_max – Zależnie od wpisanej wartości nadaje maksymalną liczbę fps. cl_bob 0 – wyłącza ruszanie sie broni w biegu cl_shadows 0 – wyłącza niepotrzebne cienie cl_weather 0 – wyłącza efekty mapy (deszcz,wiatr) playdemo – otwarza demo, np. playdemo nazwa_dema record – nagrywa demo, np. record nazwa_dema stop – zatrzymuje nagrywane przez nas demo
-
Kilka osób z serwera pytało " k0zi jak zrobiłeś swój spray " postanowiłem że stworzę post zamiast odpowiadac każdemu z osobna :> Otóż nic prostszego jak wejsc w nasz Folder z zainstalowanym cs'em np: D:/Program Files/Steam/steamapps/common/halflife/valve/logos w tym folderze mamy zapisane przykładowe " SPREYE ". Kliknijmy prawym myszki na " 8ball1 " otwórz za pomocą -> paint. Następnie możemy użyc lupy aby powiększyc obrazek w celu zamazania go calego na czarno i wpisania tekstu / namalowania grafiki wedle naszego uznania tak aby wszystko zmieściło się w tym polu białym kolorem. Jak zapewne juz się domyslacie na koniec wystarczy zrobic " Zapisz " i nadpiszemy nasz własny w miejsce tamtego. Toteż w cs wybierajac juz te " 8ball1 " załaduje nam nasz " SPREY " Pamiętajcie że rozmiar spreyu nie może byc większy niż 64x64 w ustwieniach painta i zawsze upewnijcie się nawet jeżeli będziecie eksperymentowac na własną rękę że po zapisaniu pliku jest to format " . bmp " ten dopisek musi byc zawsze z " .jpg " to nie przejdzie :] Mam nadzieje że pomogłem wam urozmaicic swój prywatny czas w grze. ~ Pozdrawiam, k0zi
-
Mam skromną prośbę o ustawienia w cfg serwera mozliwosc dawania ino przez mikrofon / say do 3-4 sekund po zginięciu znacznie ułatwiłoby to gre zespołową :]
