-
Piotr Szabunia obserwuje zawartość RTommyCZ
-
[KOSZ] REKRUTACJA DO AA-AnonimowychAlkoholików
Piotr Szabunia odpowiedział(a) na Piotr Szabunia temat w Kosz
Przyjęty: NaXeee (okres próbny) Napisz do mnie na pw na serwerze AA*ESISI -
czy jak jutro zapłace to jutro postawicie tę baze z wraz z aktualizacją ??
-
a to ogólnie wyjdzie 10 e psc ??
-
[KOSZ] REKRUTACJA DO AA-AnonimowychAlkoholików
Piotr Szabunia odpowiedział(a) na Piotr Szabunia temat w Kosz
Wbij o 19 na kanal 53 AnonimowiAlkocholicy haslo nasze na pm -
REKRUTACJA ON Sojusze ON Wymagania: _________________________________ -staż na serwerze większy niż 2 miesiące -TS3 -Humor -Umiejętność grania w zespole -Podstawowa wiedza o serwerze - Znajomość Mapy Gwarantuje: -Fajną zabawę -Fajne Akcje -Zabawne nocki na serwerze ___________________________________ WZÓR -Imię: -Nick na serwerze: -Staż na serwerze: -Znajomość mapy: -Wiek: -Umiejętności pilotażu [0/10] -Umiejętności prowadzenia [0/10] -Umiejętności strzelania [0/10] -W jakich godzinach grasz ? ___________________________________ POWODZENIA
-
Piotr Szabunia obserwuje zawartość [KOSZ] REKRUTACJA DO AA-AnonimowychAlkoholików
-
Sorry jestem juz w nowej grupie :)
- 15 odpowiedzi
-
Nazwa kanału:AnonimowiAlkocholicy Powód zapotrzebowania: MTA DAYZ Twój unikalny ID:xEbyrhKXJBsBZ7CKTIM9BA0l9PU= Chciałbym wolny kanał nr.53 :)
-
Nick:ESISI Wiek:15 Ile grasz na tym serwerze ?: roka ale przerwa 2 miechy Dlaczego chciałbys do nas dołączyć i dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć ^_^ : -BO nie mam grupy -szukam ludzi z ktorymi da sie gadac i pograc na luzie
- 15 odpowiedzi
-
Moim zajebanym Sultanem... ale fajny filmik :) <clap> <clap> <clap>
-
Jestem graczem: nocnym,dziennym,porannym( od 06:00 do 7:45 ) Nick jakiego używasz:nN*ESISI Wiek:15 Staż gry na serwerze: Z rok ale przerwa na 2 miechy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Ale to były drobne muty Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?:NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Jestem pomocny :) -Lubie współpracować z Administracją -Mogę pomóc we wszystkim
- 39 odpowiedzi
-
- szybka
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[oddzielony] Szybka rekrutacja na Pre-Moderatora
Piotr Szabunia opublikował(a) temat w Oddzielone posty
JESTEM NA TAK!!!! -
Typ grafiki: Avatar Rozmiar: Nwm tak na avatara Tematyka: Zabójcza Napis:ESISI Kolorystyka: Czarno czerwone Tło: Przezroczyste Inne: BRAK
-
mam jak beczke robimy xdd
-
ciiiiiiiiiiiii
-
Postów
25 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
