Skocz do zawartości
  • Postów

    25
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Piotr Szabunia

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Piotr Szabunia

  1. Przyjęty: NaXeee (okres próbny) Napisz do mnie na pw na serwerze AA*ESISI
  2. czy jak jutro zapłace to jutro postawicie tę baze z wraz z aktualizacją ??
  3. a to ogólnie wyjdzie 10 e psc ??
  4. Wbij o 19 na kanal 53 AnonimowiAlkocholicy haslo nasze na pm
  5. REKRUTACJA ON Sojusze ON Wymagania: _________________________________ -staż na serwerze większy niż 2 miesiące -TS3 -Humor ​-Umiejętność grania w zespole -Podstawowa wiedza o serwerze - Znajomość Mapy Gwarantuje: -Fajną zabawę -Fajne Akcje -Zabawne nocki na serwerze ___________________________________ ​ WZÓR -Imię: -Nick na serwerze: -Staż na serwerze: -Znajomość mapy: -Wiek: -Umiejętności pilotażu [0/10] -Umiejętności prowadzenia [0/10] -Umiejętności strzelania [0/10] -W jakich godzinach grasz ? ___________________________________ POWODZENIA
  6. Sorry jestem juz w nowej grupie :)
  7. Nazwa kanału:AnonimowiAlkocholicy Powód zapotrzebowania: MTA DAYZ Twój unikalny ID:xEbyrhKXJBsBZ7CKTIM9BA0l9PU= Chciałbym wolny kanał nr.53 :)
  8. Nick:ESISI Wiek:15 Ile grasz na tym serwerze ?: roka ale przerwa 2 miechy Dlaczego chciałbys do nas dołączyć i dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć ^_^ : -BO nie mam grupy -szukam ludzi z ktorymi da sie gadac i pograc na luzie
  9. Moim zajebanym Sultanem... ale fajny filmik :) <clap> <clap> <clap>
  10. Jestem graczem: nocnym,dziennym,porannym( od 06:00 do 7:45 ) Nick jakiego używasz:nN*ESISI Wiek:15 Staż gry na serwerze: Z rok ale przerwa na 2 miechy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Ale to były drobne muty Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?:NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Jestem pomocny :) -Lubie współpracować z Administracją -Mogę pomóc we wszystkim
  11. JESTEM NA TAK!!!!
  12. Piotr Szabunia

    [KOSZ] Grafika

    Typ grafiki: Avatar Rozmiar: Nwm tak na avatara Tematyka: Zabójcza Napis:ESISI Kolorystyka: Czarno czerwone Tło: Przezroczyste Inne: BRAK
  13. mam jak beczke robimy xdd
  14. ciiiiiiiiiiiii
  15. Nick obecny ; ESISI Imię ; Piotr Wiek ; 14 w grudniu 15 KD Ratio ; 1.50 Jak czesto grasz na serwie ; codziennie Od kiedy grasz? ; Nie wiem długo ^^^ Pilot 1/10 ; 8,5 Strzelec 1/10 ; 7.5 Kierowca 1/10 ; 9
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności