-
Jak wam się podoba te resetowanie rang?
-
Czy nie jest to przyjemne usiądź przy piwku nad jeziorkiem i czekać w ciszy i spokoju aż zabierze Rybka:)) Ja z moim Tatą jeżdżę na ryby już 5 lat a mój tata z 25 lat bardzo przyjemnie jest wyjechać gdzie na kilka dni i mieć gdzieś co się w domu dzieje
-
[CS:GO] Funny Moments - Izak & InetkoxTV
emel odpowiedział(a) na spod temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
Polecam Fife16 mi się podoba a jak wam?
-
Cześć Bardzo dużo ludzi gra na tym serwerze,bardzo często to są stali gracze i to może się podobać.
-
Witam Chciałbym powiedzieć że na serwerze online AWP mamy dobrych adminów,można na nich zawsze liczyć.
-
Postów
9 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
emel
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
