Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'Gracz' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 10 wyników

  1. Witam pierwszy raz to robię więc proszę o zrozumienie jeżeli coś źle zrobiłem proszę o wskazówki . Chciałbym zgłosić gracza o nicku . Ponieważ ciągle blokuję wejścia oraz wyjścia z kampy innym gracza oraz mi musiałem zgłosić go bo jak mu zwracałem uwagę ciągle się śmiał wczoraj dostał już bana za blokowanie jak pisałem że dostanie bana dalej się śmiał wydaje się mi że wakacje by mu się przydały żeby przemyślał swoje zachowanie ale to wasza decyzja. Tak jak wspominałem jeżeli coś zje zrobiłem proszę wtedy o podpowiedź jak mam poprawnie to zrobić Miłego dnia Messenger_creation_8ff8640e-f8b0-4a54-a7bd-a59844e73a6c.mp4 Messenger_creation_7c91ecc7-4668-4a52-bde1-a13e4d80cdf8.mp4
  2. a x e.

    [KOSZ] Skara- gracz a x e.

    Skarga na: na admina nie mam nicku nistety ale mysle ze sie admin podpisze Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: a x e. Nick osoby oskarżonej: admin (ktory dal mi mute na 3 dni) + KIBIC RKSU (ktory zmywal mi tate Data zdarzenia: 11.03.2024 Opis zdarzenia: Kibic rksu nie zabił i napisałem tylko tyle ze kibic rtsu (klubu łodzkiego widzewa łódz rts) jego to zagbolało i napisał "twoj stary" admin na to nie zareagował wiec dodałem pozniej swoje 5 groszy i zaczeła się kłotna czuje sie winny ale sprawa została rozsądzona nie jasno ten pajac dostał mute na 2 godziny bo co bo ma vipa? czy co? a ja dostałem na 2 dni Dowód: wylogowałem sie ze swojego nicku na inny probujac ogarnac ktory admin mi dał bana chciałem napisac na u@ ale dostałem na ip muta na 3 dni xd smiech na sali mam nadzieje ze ten smieszny admin odniesie sie do tego albo jestesmy z tym gosciem tacy sami i dostajemy na 3 dni mute albo wcale a nie jakies smieszne 2 godziny a ja 3 dni :))))
  3. Skarga na:Admina Dlaczego składasz skargę: Składam skargę dlatego ze dostałem bana bez podstawnie , a admin jest od tego by reagowac na utrudnianie gry a nie dawac bany bo ma taki kaprys . Nawet jeśli jak to wpisał w tytule * Powod: Podwazanie autorytetu admina * to powinien dac mi upomnienie w postaci kicka lub bana na 1-3h bo ban 24h to przesada i go poniosło Nick z gry: Ksieciunioooo Nick osoby oskarżonej:- _-FM-_ Player xd Data zdarzenia: 13.12.2023 - 17:24:47 Opis zdarzenia:Krótko mówiąc zwracałem uwagę ze gracze blokuja ale nie wprowadzałem negatywnej atmosfery , Dowód:
  4. Utrudnianie gry innym graczom może skutkować zwróceniem uwagi lub mute. Jeśli nie masz żadnych dowodów to lepiej módl się żeby admin tego nie przeczytał i nie nadał Ci mute wtedy zobaczysz czym jest nie nadużywanie władzy, tylko ustawienie Was do pionu.
  5. dzk stary
  6. Skarga na: gracza The Suspect Nick podczas gry: ta typiara to lodziara, ziom Nick osoby oskarżonej: The Suspect Dlaczego składasz skargę: Wydaje mi się że ten gracz jest odpalony Data zdarzenia: 20.10.2019r Opis zdarzenia: Proszę o sprawdzenie tego gracza Dowód: https://megawrzuta.pl/download/a215194825bdd23387c7278414d18157.html
  7. Ogólnie gracz o nicku Fiusion z Tagiem grupy [Admin] Podszywa sie pod Admina i caly czas swiszcze do Mikrofonu prosę o interwencje SZYBKO PÓKI JEST
  8. Moim zdaniem najlepszy gracz Counter Strike'a. - największy skill moim zdaniem 6:55 drabinka na de_train. - dla niedowiarków, że gra bez haxów.
  9. emel

    [KOSZ] Witam

    Cześć Bardzo dużo ludzi gra na tym serwerze,bardzo często to są stali gracze i to może się podobać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności