Czy spędzacie czas na wygodnym krzesełku w kontakcie z naturą, wpatrując się w spławik/bombkę? Spinningista/Karpiarz/spławikowiec. Każdy może się podzielić swoją wiedzą/doświadczeniem/zdjęciami. Ostatnie łowienie na feedery na odrze. Płocie 25 - 30cm