Skocz do zawartości
  • Postów

    20
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

szymak999

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez szymak999

  1. szymak999

    [KOSZ] serwer

    Witam, chciałbym spytać , czy wy tez macie u siebie w zakładkach serwer "not responding" ? Sytuacja wygląda tak , że grałem sobie od 2 map , na cs_assault ugrałęm runde coś sam na 6 i potem właśnie to .
  2. brak zastosowania się do wzoru skutkuje oddaleniem odwołania
  3. jedyne to co musisz zrobić to ustawić nick taki jak przy zakupie vipa i wpisać w konsoli setinfo_pw password* * - Twoje haslo
  4. dlaczego chciałbym zostać od banowany: nie zdążyłem przeczytać regulaminu SB , następnym razem będę wiedział + byłem niecierpliwy . powód zbanowania "Poganianie nas w celu szybszego rozpatrzenia odwołania lub skargi."
  5. ? ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności