-
Witam, chciałbym spytać , czy wy tez macie u siebie w zakładkach serwer "not responding" ? Sytuacja wygląda tak , że grałem sobie od 2 map , na cs_assault ugrałęm runde coś sam na 6 i potem właśnie to .
-
brak zastosowania się do wzoru skutkuje oddaleniem odwołania
-
jedyne to co musisz zrobić to ustawić nick taki jak przy zakupie vipa i wpisać w konsoli setinfo_pw password* * - Twoje haslo
-
dlaczego chciałbym zostać od banowany: nie zdążyłem przeczytać regulaminu SB , następnym razem będę wiedział + byłem niecierpliwy . powód zbanowania "Poganianie nas w celu szybszego rozpatrzenia odwołania lub skargi."
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
