Skocz do zawartości
  • Postów

    18
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

AssaX

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Osiągnięcia AssaX

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. AssaX

    [KOSZ] Przeprosiny "Nesty"

    Nesty otóż, chciałem Cię przeprosić że nie potrzebnie Cię obwiniałem za to, że potraktowałeś źle Czarnego. Popełniłem błąd i chcę Ci to jakoś wynagrodzić o to tymi przeprosinami. Wątpię że je przyjmiesz ale są one złożone dla Ciebie. Sry .
  2. AssaX

    [KOSZ] Gta: San Andreas

    Ja osobiście polecam SAMP, dużo ludzi, ciekawie się gra.
  3. AssaX

    [KOSZ] Metin2

    eee tam lepszy Xenoxmt2. xd Strasznie łatwo .
  4. AssaX

    Droga bez powrotu 2

    Droga bez powrotu 2 Fajny film, mało straszny ale za to ciekawy :)
  5. AssaX

    Może zmiana Moda?

    HnS, nie każdy potrafi ( np: ja. xd). Nie warto zmieniać "moda".
  6. No Ok, Nie bronię już go. xd Proszę o zamknięcie tego tematu. Czarny i tak już nie gra na fragujemy.
  7. AssaX

    [KOSZ] Mapa - de_sunny

    mapka fajna. Jestem na Tak.
  8. Dowody mam. Link do dowodów: http://fragujemy.com/Admin-dla-InfectedMusic-Czarny-Pan-D
  9. Siemka, Otóż chcę złożyć skargę na Nesty, gdyż źle potraktował Czarnego Pana... ;/ Potraktowałeś go jak śmiecia, on też ma uczucia a nie tylko kurwa patrzysz na to że innych wyzywa ( wyzywał) . Chłopak się nadaje na admina a ten mu nie da szansy bo wyzywa innych, może by to się zmieniło jak byś mu dał tego admina ? P.S : czekam też na wypowiedź Benego...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności