-
Nesty otóż, chciałem Cię przeprosić że nie potrzebnie Cię obwiniałem za to, że potraktowałeś źle Czarnego. Popełniłem błąd i chcę Ci to jakoś wynagrodzić o to tymi przeprosinami. Wątpię że je przyjmiesz ale są one złożone dla Ciebie. Sry .
-
Ja osobiście polecam SAMP, dużo ludzi, ciekawie się gra.
-
eee tam lepszy Xenoxmt2. xd Strasznie łatwo .
-
Droga bez powrotu 2 Fajny film, mało straszny ale za to ciekawy :)
-
HnS, nie każdy potrafi ( np: ja. xd). Nie warto zmieniać "moda".
-
No Ok, Nie bronię już go. xd Proszę o zamknięcie tego tematu. Czarny i tak już nie gra na fragujemy.
-
mapka fajna. Jestem na Tak.
-
Dowody mam. Link do dowodów: http://fragujemy.com/Admin-dla-InfectedMusic-Czarny-Pan-D
-
Siemka, Otóż chcę złożyć skargę na Nesty, gdyż źle potraktował Czarnego Pana... ;/ Potraktowałeś go jak śmiecia, on też ma uczucia a nie tylko kurwa patrzysz na to że innych wyzywa ( wyzywał) . Chłopak się nadaje na admina a ten mu nie da szansy bo wyzywa innych, może by to się zmieniło jak byś mu dał tego admina ? P.S : czekam też na wypowiedź Benego...
