Siemka, Otóż chcę złożyć skargę na Nesty, gdyż źle potraktował Czarnego Pana... ;/
Potraktowałeś go jak śmiecia, on też ma uczucia a nie tylko kurwa patrzysz na to że innych wyzywa ( wyzywał) . Chłopak się nadaje na admina a ten mu nie da szansy bo wyzywa innych, może by to się zmieniło jak byś mu dał tego admina ?
P.S : czekam też na wypowiedź Benego...