-
mapka Fajna: ) mozna dodać :)
-
tez grałem ale mi mi sie nie podoba, jestem na nie
-
Zobacz sobie :) Polacy sami:) + to że teraz są pododawane nowe rzeczy i wieżowce :) ja aktualnie królestwo Chujno:)
-
jednak nie gram na Metin2 . Gram na Imetin2 :) PRIVEK ale nie jest znów tak łatwo:)
-
Wiadomo, że z kumplami lepiej. Ściganie się lvlami, wymiana itemek itp. :) Wtedy jak były 2 serwery to mało było gildii:) a tak to jak sie znalazło dobrą gildie z 3 razy na DT:). Gildia ogarnieta ludzie tez VT To grać można razem DT, exp :) aa eq no miałem miałem słąbe właśnie;:) wbić lv 99 cieżka sprawa to tak szybko tego nie zrobisz:) i dłuuugo trzeba na to zapracować:)
-
krzysiuu powiedz mi w jakim królestwie grasz :) Złodzieje, Nooby, cziterzy itd. Może pandora. zlodzieje , nooby , czitrzy;? buhaha:D . trzeba nie podawać nikomu hasla itd//. tak na przyszłość:)
-
Wszystko Pięknie ładnie ale nie Ten dział i zastosuj się do wzory :) ...
-
metin2
-
http://fragujemy.com/CS-1-6-Wzor-zgloszenia-cheatera Najpierw To.
-
Beny dobrze mówi zrobić serwer only steam . . zacząć go oglaszać na roznych forach itd.. (Admini od 4fun powinni być odpwiedzialni za to najbardziej) reszta powinna pomóż , z czasem by na prawdę grało dużo osób .
-
Najlepszy serwer '' priv'' to Imetin2.
-
o.O dobra mapka:) warto ją wgrać:)
-
Postów
160 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
