Skocz do zawartości
  • Postów

    98
  • Wpisów na chatbox

    1
  • Dołączył

LANIA

Streamer
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez LANIA

  1. Hejka,

    Przemyślenia: Ale napsułam wczoraj, już kontroluję siebie i się zastanowię 3 razy albo i 4. Teraz to mi się śmiać chce, w sumie śmiesznie wyszlo. Taka sytuacja.

    Nie przejmuj się, ja będę tłumaczem. 

    Nie skreślaj mnie, proszę. 

     

    PS ja myślę, że Ty jednak jesteś pół Turek pół Polak. Habi-ban :D 

     

    Pozdrawiam,

    LANIA 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Turek_YoFi

      Turek_YoFi

      Hey, seni gözden çıkarmıyorum. Dünkü davranışın için seni affediyorum, prenses.

      Kendinizi açıklamak zorunda değilsiniz.

       

      Przepraszam korzenie tureckie mam może dlatego :fg_face_kek_disco:

      Dziękuję za wspólną grę wczoraj na serwerze. 


      Pozdrawiam

       

    3. Pajlot!!!

      Pajlot!!!

      wu ist meine kebab yella xD 

       

    4. LANIA

      LANIA

      Już tłumaczę: @ Pajlot!!! napisał, że jego korzeń wygląda jak kebab, to jego specjał. 

       

      image.png.e19206bae21ef913ae03d1a3cf6b0b48.png 

  2.  Usmialam sie. Bede robic polskie znaki jak kupie polska klawiature. 

     

     

     

    Video nie dziala. Co jest? 

  3. Fajne masz kotki. Poglaskasz kotka po kotku ode mnie? 

    1. hr.

      hr.

      To dawaj do mnie do piwnicy na głaskanie :fg_face_cat:

    2. Twigzu

      Twigzu

      Nie no majster trzymam kciuki nie 😅 👍 17677778639078291279593589356350.gif.2e62d99d36fb30084c245f7ec369f033.gif

  4. Hejka, chcialam tylko zapytac, czy nadal uzywasz systemu Windows 10 Home tak jak podane w profilu? Mozesz zaktualizowac jak cos. Tylko musisz mnie polaczenie z internetem. Druga sprawa to ta klawiatura co uzywasz to czy ona ma polskie znaki? Bo moja nie ma, nie wiem co robie zle.  Jakbys sprzedawal swoja to daj znac. 

    Sarkastyczna Lania 

    iykyk 

  5. Swieciles sie ostatnio na FFA, wyslac Ci fotki na priv? Nie polecam tego uzytkownika. Swieci sie. 

    Pozdrawiam,

    LANIA 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. LANIA

      LANIA

      Kurcze, juz poprawione. bo to o ludzika chodzi. :D 

    3. hr.
    4. Nethiri

      Nethiri

      Oh Lania Ty zabawna duszyczko. Dzięki za poprawienie humoru! Pozdrawiam. :fg_face_lodzik:

  6. Ponawiam, prosze o naprawe, bo tylko rtv idzie
  7. Gratulacje! I co druga mapka westwood, Twoja ulubiona <3
  8. Sam tu grasz? no hejka

    1. Vernon7

      Vernon7

      Sam jak zawsze 😅 hej 🙂

  9. Hej Ania, nie poznalam Cie bez Zdziska! Gratsy
  10. LANIA

    [KOSZ] Odwołanie - LANIA

    Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Rodzaj kary: mute Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Nick z gry: LANIA Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary - niewłaściwe jest tu obrażanie kogokolwiek; w przypadku, kiedy opis Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie Jeszcze raz: 1) logi wyrwane z kontekstu to nie dowod, serwer ma specyficzna atmosfere i ludzie sobie czasem docinaja, czasem sie przekomarzaja 2) wiele skarg - konkrety 3) gdyby admin mial z tym problem, dalby bana, przeciez widac, ze to żarty W pierwszych sekundach demka slychac jak Falcon czyta nick Imperatora, ze LANIA SCHYLA SIE DO SSA A co bylo w moim prowokujacego? Prosze o ponowne rozpatrzenie odwolania. Nie zgadzam sie z gagiem na 3 miesiace. Nic zlego nie robie, za surowa kara, poprosze o dowody i konkrety, Nieobiekywna decyzja, nie podaliscie zadnych dowodow, ktore przemawiaja za tym, ze 'zasluguje'. Skarg na forum na mnie: brak. Po co wyciagac stare dowody na poprzednia skarge? Skrocenie gaga do tygodnia. Jak komus przeszkadza moj glos, to jest opcja mute. I to jest odpowiedz serwera top1 w Polsce? @ Sauri To ja tez mam nie polecac tego serwera i nie zapraszac ludzi? Acha, okej, nie wyjasnia nic. http://583486.node43.pukawka.pl/hltv-2306032141-de_css_mirage-1685821260-1685822580.zip
  11. Ulatwie: STEAM_0:0:46043354 Rozpiska to jakis smiech. PS. Ja mam sie bronic od tej rozpiski? Przeciez to demko z inferno? z nie z mirage? w tych czasach mnie nawet nie ma na serwerze? Tylko zmarnowalam czas na kotr-rozpiske...
  12. Bo sie poplakales o flashe? Rodzice musza byc dumni, jak pieknie sie zwracasz na serwerze do innych graczy. To Cie nie uprawnia do obrazania mnie. Nie mam sobie nic do zarzucenia. To nie sa pociski, tylko obrazanie. Nikt Cie nie nauczyl rozrozniac? 0 przeprosin? Serio? Dorosnij. 9:25 dolaczam do TT i stoje sobie na respie ide na srodek na biala, zeby zraszowac zelki, ewentualnie b, albo podniesc bron// mam granaty i deagla 9:50 moj stoi w zelkach gora drabka, no to ide na gale, czemu nie, moze jakas bron bedzie lezala, albo kogos zabije, gine od awp na gali, bo blady stal na B w bsie gdzies 10:53 rzucam he w zelki sprawdzam kto dostal 10:56 i biegne sobie z ak na gale, tak jak poprzednia runde, 3 sobie wyszlo po kolei, to sobie ich zabilam, najpierw dwoch bo sie ustawili w linii, sprawdzam czy nie ma nastepnego, byl, to go ciach, i sprawdzam czy nie ma nastepnego. 11:04 'MIERZY OBOK GOSCIA Z AWP KTORY JEST NA WEJSCIU DO DOMKU B. GDY STRZELA CIAGNIE CELOWNIK NA GLOWE PRZCIWNIKA. OBEJRZANE NA 1/4 TEMPO. ' amunicja mi sie konczy, to podnioslam jak na zlosc awp, slysze i widze typa w domku ze strzela z famasa, nie trafiam, normalna akcja, ze sie sprawdza biala na B. 11:07 gine 12:10 wbijam to samo he w zelki, srodek gala i gine bo typ stal w rogu za gala 13:19 'lECI SOBIE ELEGANCKO NA GALE JAK CO RUNDE. JEDEN Z CT RZUCA Z ZELEK FLESZA KTORY WYBUCHA PRZED ODROCENIEM LANI NA LACZNIK. PROSZE TU ZOBACZYC JAK IDEALNIE WCHODZI W DRZWI NA DRABINE. ALE PRZED TYM WEJSCIEM DOSTAJE OD B FLESZA KTORY WYBUCHA CENTRALNIE PRZED TWARZA LANI. MIMO FLESZY IDELANIE SKACZE NA SKRZYNIE. WCHODZI CT W DRABINE PRZY BODAJZE 6 STRZALE CELOWNIK PRZESKAKUJE NA MODEL GRACZA CT. WSZYSTKO OBEJZANE NA TEMPIE 1/4' to samo. wbijam srodek gala, he w zelki, strzelam zapobiegawczo na A przez konektor, bo w poprzedniej rundzie ktos tam stal, nikogo nie bylo, wiec hyc na zelki gore kolo skrzyni. zabijam bladego crisa. nie mam pelnego flasha, bo przelecial jak bylam w juz kolo skrzyni, byl tylko smoke na gali, co widac na demku ze flashe leca z gali(nie wiem czemu nie widac, ze mialam ciut flasha, ale nie ze az bialo, bo szybko zeszedl, od kiedy to nie mozna strzelac jak jest flash i co runde tam stoi przeciwnik?), slychac kroki. jak mozna nie trafic w drzwi jak tam biegne co runde? co w tym podejrzanego? 13:37 wskakuje po skrzynce i jest typ w dzungli to go strzelam i rzucam he co podnioslam po bladym crissie 13:47 probuje przemknac, zeby zrobic plecy na kuchni na b, ale dwoch juz tam zdazylo cofnac, gine 13:48 blady placze o flashe 14:03 napisalam 'zal Cie'. nadal pisze, ze dostalam flash na pysk, odpisuje: i co? nie chce mi sie z nim dyskutowac, jak napisal, ze serwer odjebow, to tylko odwarknelam 15:05 ide to samo na zelki, normalne, gine bo typ byl w dzungli 15:54 Lania pisze na czacie: LANIA : wiesz ze te Twoje zasrane flashe nie trwaja wiecznosc ? czy pierwszy raz grasz i trzeba Ci tlumaczyc. 16:15 WCHODZI Z GALI NA DRABINE DO ZELEK DZIWNIE CIAGNIECIE CELOWNIKA W DRUGA STRONE MIMO ZE WIDZI SWOJEGO GRACZA ZE TAM WCHODZI. DALSZA CZESC AKCJI. PRZNOSI SIE NA KUCHNIE WYHCODZAC Z KUCHNI NA RESPA CT CELOWNIK CIAGNIE NA GLOWE JEDENGO Z CT KTORY JEST ZA SKRZYNKA, POTEM NA GOSCIA CO JEST NA DALSZYM PLANIE DOKLADNIE NA POCHYLNI I PROSZE ZOBACZYC GDZIE MIALA CELOWNIK A JAK GOSCIIA ZABILA. 16:23 normalna akcja, ktos skoczyl na szczura albo zelki gora z zelek z ct, ale mamy smoke, to biegne na gale jak co runde, zabilam Crissa i dowalam mu na mikro, ze 'mogl rzucic flasha'. cofam na B, bo jakos cicho, i moze typ ze szczura cofnal na b, to sobie zabije i bede miec fraga 16:35 zabijam typa na bialej na B, zez, zez jeszcze raz zez, dobrze ze kucnal, to trafilam 16:45 biegne w kuchnie, widze 2 na ich respie, jeden sie kitra za skrzynka, ale drugiego latwiej trafic to go zabijam i chcialam zabic tego za skrzynka, ale dwoch mi wybieglo 17:10 [V.I.P STEAM] *DEAD* __________BLADY CRIS__________ : lANIA KURWO JUZ SOBIE POGRALAS [V.I.P STEAM] *DEAD* LANIA : no chyba nie bedziesz mnie obrazal? 17:30 [V.I.P STEAM] *DEAD* __________BLADY CRIS__________ : IDE SCIAGAC DEMKO [V.I.P STEAM] *DEAD* __________BLADY CRIS__________ : NA TA DZIWKE nie widac w logach, napisalam, ze napisze skarge za obrazenie 17:33 gine, bo zraszowal biala 19:10 robie skriny jakos i otwieram forum, zeby mnie nie wywalilo za specta cos jeszcze?
  13. Publiczna wiadomosc. 

  14. Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: FFA Data i godzina zdarzenia: 13.07 12:00 teraz, de_kabul Nick podejrzanego: "Administrator | CSSetti.pl" Steam:ID podejrzanego: 403 STEAM_1:0:1031957042 Rodzaj cheatu u podejrzanego: Multihack Link do dowodu: Czas akcji:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności