Większość pewnie mnie pamięta, zacznę od wyjaśnienie co się stało.
Gdy chciałem wejść na forum logując się przez Steama wyskakiwał mi jakiś kod błędu.
Nie wiedziałem o co chodzi. Logowałem się kilka razy i nic, postanowiłem że nie będe zgłaszał nikomu problemu, obserwowałem forum nie mogąc się zalogować. Jednocześnie odpocząłem psychicznie od tego wszystkiego.
Wiem zachowałem się nie odpowiedzialnie, nie oczekuje niczego od was, nie zasługują nawet na rangę "Weteran".
Nie wiem czy po tym wszystkim mogę wrócić na forum.
Całą sytuację rozwiązała zmiana hasła, pomyślałem że warto zmienić po zakupie CS:GO.
To tyle.