Skocz do zawartości
  • Postów

    271
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BBC

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BBC

  1. Hajs się zgadza :)
  2. Milik kolejny iMOTM... xD

  3. Ma ktoś pomysł jak to powiększyć?
  4. Czas odświeżyć ten dział!:) Kilka filmów z kanału Kartomanii na temat FIFY 17, miłego oglądania :) 1. 2. 3.
  5. BBC

    [KOSZ] Klucz STEAM CS 1.6

    Ok, dzięki za poradę Nesty ;)
  6. BBC

    [KOSZ] Klucz STEAM CS 1.6

    Nawet z kodem https://www.g2a.com/checkout/cart/
  7. BBC

    [KOSZ] Klucz STEAM CS 1.6

    Siemanko, z nowymi siłami postanowiłem wrócić na sieć serwerów po prawie rocznej przerwie. Ma ktoś z was na sprzedaż taki klucz? Płacę PSC do 30 zł, wiem że na G2a są klucze, ale wychodzi ponad 30 zł ;)
  8. Można zamknąć koledzy :) Wina leżała po stronie orange, krótka rozmowa i od razu naprawione, dziwne. lepsze niż 100000? :D
  9. Zrobione lecę sprawdzić czy działa, jutro zadzwonię do operatora bo po testach widzę duże spadki ;/ Teraz ping 100 :D
  10. Tak wiem, usunąłem, rozwiń myśl z konfiguracją :)
  11. nie ma takiego czegoś i tak xd Spróbuję z tym programem ping : 37ms upload: 1,31mbps download : 0.88mbps Przepraszam za post pod postem, nacisnąłem nie to co chciałem.
  12. gpedit.mcs - nie mam takiego czegoś w laptopie. Powyższe punkty nic nie dały, tylko ten program dodał mi +30 FPS
  13. http://wklej.org/id/1879947/ Orange chyba ma spadki?! Umowa na internet do 10 Mb sprzęt Intel Core i5 4210H 2x 2.9Hz Karta : Nvidia 840M Msi GP 602PE Leopard
  14. FPS skoczył do góry : 90 do 140 Ping nadal wysoki ----------- edit. Pobiorę aktualizację sterowników karty graficznej i wkleje pomiar z winMTR oraz wynik ping testu.
  15. Siemka od wczoraj gram w CS:GO. Mam problemy z pingiem wynosi on +100. Posiadam Windows'a 8.1, nie wiem co robić ;/ Nie wiem co powoduje ten problem. Podczas gry na starym pc w cs 1.6 miałem ping wynoszący 30-60. Zakupiłem lapka i kupiłem FIFĘ16 w której także nie mam lagów gram płynnie w FUT'a. Teraz kupuje CS:GO i bym taki miły prezent w postaci pingu. Proszę o pomoc...
  16. "Rozstania i powroty, powroty i rozstania Dziś masz o niej złe zdanie, ona ma cię za drania"

  17. BBC

    [KOSZ] Niby Powrót

    Większość pewnie mnie pamięta, zacznę od wyjaśnienie co się stało. Gdy chciałem wejść na forum logując się przez Steama wyskakiwał mi jakiś kod błędu. Nie wiedziałem o co chodzi. Logowałem się kilka razy i nic, postanowiłem że nie będe zgłaszał nikomu problemu, obserwowałem forum nie mogąc się zalogować. Jednocześnie odpocząłem psychicznie od tego wszystkiego. Wiem zachowałem się nie odpowiedzialnie, nie oczekuje niczego od was, nie zasługują nawet na rangę "Weteran". Nie wiem czy po tym wszystkim mogę wrócić na forum. Całą sytuację rozwiązała zmiana hasła, pomyślałem że warto zmienić po zakupie CS:GO. To tyle.
  18. Panowie! Co jest z wami?
  19. A może być z Windowsem? Najlepszy wybór w tej cenie:)
  20. Piszcie po postem czy jesteście za zrobieniem jakiegoś turnieju:) Oczywiście ze streamem na twitchu, hitboxie:) Co wy na to?
  21. Polecam i5-4210H :)
  22. Zagraj a stwierdzisz inaczej, zwolniono rozgrywkę więc może to nie odpowiadać niektórym osobom ;p
  23. Nie za graliście a komentujecie - typowe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności