Cześć, a więc tak. Zacznijmy od tego, że gram na głośnikach i proszę nie pisać żeby zaczać na słuchawkach ponieważ jest to nie możliwe z powodu choroby, ale nie ważne. Po zainstalowaniu cs'a od razu zacząłem grać i było wszystko pięknie wszystkich dobrze słyszałem, ale po pewnym czasie chciałem coś pozmieniać i ściągnąłem sobie najnowszy cfg od "neo", zmieniłem rozdzielczość itp. itd. po wejściu na serwery zauważyłem że jakoś słabiej słysze ludzi mówiących przez mikro, ale grałem dalej. Niedawno znowu sobie wgrałem inny cfg, zmieniłem rozdzielczość na taką jaką miałem na początku i problem ze słabą słyszalnością nadal pozostał. I dodam, że na początku po zainstalowaniu wszystkich dobrze słyszalem, a po zmianach cfg i rodzielczośći słabiej słysze. I pytanie do Was, czy może wie ktoś czy coś w ustawieniach mogło się pozmieniać, że teraz słabiej słysze ludzi i czy ktoś zna rozwiązanie :) ?