Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'słychać' .
-
Witam. Kilka dni temu pobrałem sobie cs'a nonsteam oczywiście, 1 dnia gry wszystko działało elegancko, słyszałem graczy itd lecz 2 dnia coś się zepsuło i nie słyszę nikogo, nie pokazują się te paski jak ktoś mówi. Nic nie zmieniałem w ustawieniach więc nie wiem co może być powodem. W googlach nie znalazłem nic pomocnego niestety na ten temat ;\
-
[CS:GO] DŹWIĘKI GRY - Co słychać, a czego nie
TygryS opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
-
[CS:GO] Słabo słychać kolegów z drużyny.
Hardcore opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Cześć, a więc tak. Zacznijmy od tego, że gram na głośnikach i proszę nie pisać żeby zaczać na słuchawkach ponieważ jest to nie możliwe z powodu choroby, ale nie ważne. Po zainstalowaniu cs'a od razu zacząłem grać i było wszystko pięknie wszystkich dobrze słyszałem, ale po pewnym czasie chciałem coś pozmieniać i ściągnąłem sobie najnowszy cfg od "neo", zmieniłem rozdzielczość itp. itd. po wejściu na serwery zauważyłem że jakoś słabiej słysze ludzi mówiących przez mikro, ale grałem dalej. Niedawno znowu sobie wgrałem inny cfg, zmieniłem rozdzielczość na taką jaką miałem na początku i problem ze słabą słyszalnością nadal pozostał. I dodam, że na początku po zainstalowaniu wszystkich dobrze słyszalem, a po zmianach cfg i rodzielczośći słabiej słysze. I pytanie do Was, czy może wie ktoś czy coś w ustawieniach mogło się pozmieniać, że teraz słabiej słysze ludzi i czy ktoś zna rozwiązanie :) ? -
Jak się ma stara ekipa z fragujemy? :)
