Cześć jestem bardzo ciekawy czy są tutaj może jacyś fani dragon balla ? jeśli tak to za co lubicie tą serie, jaka jest wasza ulubiona postać?
- Moją ulubioną postacią jest Vegeta, zawsze bardzo lubiłem jego dume i to że nigdy się nie podawał i wszystko co osiognoł to tylko przez ciężki trening. Lubie także bardzo picollo i Tenshina- nie wiem czy dobrze napisałem imie :P były to postacie które nigdy nie odmawiały walki, nawet jak wiedziały że przegrają, niestety po pewnym czasie spotkali granice których nie mogli przeskoczyć.