-
Tutaj macie nową nute sobieskego mi to się aż łezka w oku zakreciła łapcie I zapraszam do tematu, poruszcie jakiś temat żeby jeszcze o czymś pogadać ^^.
-
Nom to jest chyba to DBZ Kai z lepszą grafiką i są tam chyba tylko te ważniejsze momenty z Dragon ball Z.
-
DB super się rozkreca z odcinka na odcinek jest coraz lepiej w ostatnich odcinkach już tak lekko czułem dragon ball z jedynie co mi się nie podoba to ten Gohan z którego zrobili ciote tego to nigdy nie przeżyje no ale cóż trudno, moim zdaniem db i tak jest bardzo dobrym anime które wychowało wiele dzieci na dobrych ludzi jak jescze to leciało na RTL 7 i teraz też mogliby to puszczać wolałbym dużo bardziej to zobaczyć niż te głupie seriale typu Szkoła, Dlaczego Ja itp.
-
Niby tak ale chodziły plotki że ci którzy tworzyli gt chodzili do Akiry i prosili go o rady, Mnie w całej serii dragon ball boli że w odstawke poszły bardzo fajne postacie typu picollo, yamcha, krillan i tenshin który dawał rade utrzymać w szachu przez długi czas samego cella.
-
Tak to prawda :P jest to człowiek bardzo utalentowany ale czasami nie dbał o bardzo ważne szczegóły, a co sądzicie o seri gt ? moim zdaniem lepiej jakby dragon ball skończył się na serii dragon ball z .
-
Nom Gohan był bardzo fajną postacią, najsilniejszą w całym dragon ball z ale po sadze buu i w ogóle w najnowszych kinówkach, nowej seri Dragon ball super zrobili z niego taką ciote a to przecież on pokonał cella, on radził sobie z najpoteżniejszą formą bubu.
-
Cześć jestem bardzo ciekawy czy są tutaj może jacyś fani dragon balla ? jeśli tak to za co lubicie tą serie, jaka jest wasza ulubiona postać? - Moją ulubioną postacią jest Vegeta, zawsze bardzo lubiłem jego dume i to że nigdy się nie podawał i wszystko co osiognoł to tylko przez ciężki trening. Lubie także bardzo picollo i Tenshina- nie wiem czy dobrze napisałem imie :P były to postacie które nigdy nie odmawiały walki, nawet jak wiedziały że przegrają, niestety po pewnym czasie spotkali granice których nie mogli przeskoczyć.
-
[Artykuł] Życie po bombie - wszystko, co musisz wiedzieć o uniwersum Fallouta - część I
ZOmek171 odpowiedział(a) na spod temat w Artykuły o grach
Fallout to świetna seria gier, każdemu polecam żeby zagrał w chociaż jedną cześć a reszta go wciągnie :D. Nie wiem czm ale 1 zdjecie które jest na początku artykułu przypomina mi gre Metro 2033. -
Witaj :)
-
Serwer:Zombie Infection Wpisany tytuł: ZOmek171 STEAM_ID:0:1:110958563 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P:30 dni Uwagi: Dzięki
-
Postów
15 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
