Skocz do zawartości
  • Postów

    15
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

ZOmek171

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Osiągnięcia ZOmek171

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Tutaj macie nową nute sobieskego mi to się aż łezka w oku zakreciła łapcie I zapraszam do tematu, poruszcie jakiś temat żeby jeszcze o czymś pogadać ^^.
  2. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Nom to jest chyba to DBZ Kai z lepszą grafiką i są tam chyba tylko te ważniejsze momenty z Dragon ball Z.
  3. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    DB super się rozkreca z odcinka na odcinek jest coraz lepiej w ostatnich odcinkach już tak lekko czułem dragon ball z jedynie co mi się nie podoba to ten Gohan z którego zrobili ciote tego to nigdy nie przeżyje no ale cóż trudno, moim zdaniem db i tak jest bardzo dobrym anime które wychowało wiele dzieci na dobrych ludzi jak jescze to leciało na RTL 7 i teraz też mogliby to puszczać wolałbym dużo bardziej to zobaczyć niż te głupie seriale typu Szkoła, Dlaczego Ja itp.
  4. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Niby tak ale chodziły plotki że ci którzy tworzyli gt chodzili do Akiry i prosili go o rady, Mnie w całej serii dragon ball boli że w odstawke poszły bardzo fajne postacie typu picollo, yamcha, krillan i tenshin który dawał rade utrzymać w szachu przez długi czas samego cella.
  5. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Tak to prawda :P jest to człowiek bardzo utalentowany ale czasami nie dbał o bardzo ważne szczegóły, a co sądzicie o seri gt ? moim zdaniem lepiej jakby dragon ball skończył się na serii dragon ball z .
  6. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Nom Gohan był bardzo fajną postacią, najsilniejszą w całym dragon ball z ale po sadze buu i w ogóle w najnowszych kinówkach, nowej seri Dragon ball super zrobili z niego taką ciote a to przecież on pokonał cella, on radził sobie z najpoteżniejszą formą bubu.
  7. ZOmek171

    [KOSZ] Dragon ball.

    Cześć jestem bardzo ciekawy czy są tutaj może jacyś fani dragon balla ? jeśli tak to za co lubicie tą serie, jaka jest wasza ulubiona postać? - Moją ulubioną postacią jest Vegeta, zawsze bardzo lubiłem jego dume i to że nigdy się nie podawał i wszystko co osiognoł to tylko przez ciężki trening. Lubie także bardzo picollo i Tenshina- nie wiem czy dobrze napisałem imie :P były to postacie które nigdy nie odmawiały walki, nawet jak wiedziały że przegrają, niestety po pewnym czasie spotkali granice których nie mogli przeskoczyć.
  8. Fallout to świetna seria gier, każdemu polecam żeby zagrał w chociaż jedną cześć a reszta go wciągnie :D. Nie wiem czm ale 1 zdjecie które jest na początku artykułu przypomina mi gre Metro 2033.
  9. Witaj :)
  10. ZOmek171

    VIP ZOmek171

    Serwer:Zombie Infection Wpisany tytuł: ZOmek171 STEAM_ID:0:1:110958563 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P:30 dni Uwagi: Dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności