Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemanko.

Zauważyłem,  że czasami mam tak w szczególności rano, że exp za zabójstwo nie wpada. Tak samo z honorami. Jest tylko zabójstwo ale expa i honoru nie dostaję.

Dlaczego tak się dzieje?

Pozdrawiam

 

Screen

Edytowane przez Rozpedzony Kaloryfer.
Dodanie Screena
Opublikowano

Może i nie gram na cod, ale podejrzewam, że rano są boty i za boty nie otrzymujesz expa.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności