Rozpedzony Kaloryfer. Opublikowano 12 Sierpnia 2024 Fragowicz Opublikowano 12 Sierpnia 2024 (edytowane) Siemanko. Zauważyłem, że czasami mam tak w szczególności rano, że exp za zabójstwo nie wpada. Tak samo z honorami. Jest tylko zabójstwo ale expa i honoru nie dostaję. Dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam Screen Edytowane 12 Sierpnia 2024 przez Rozpedzony Kaloryfer. Dodanie Screena
Rabbit97 Opublikowano 12 Sierpnia 2024 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 12 Sierpnia 2024 Może i nie gram na cod, ale podejrzewam, że rano są boty i za boty nie otrzymujesz expa.
Zasłużony Fragowicz ravioli Opublikowano 12 Sierpnia 2024 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 12 Sierpnia 2024 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi