Skocz do zawartości
B A R D Z O K U L T U R A L N Y

[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - tak mam vaca i sobie gram tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mam taką małą możliwość wtrącenia po obejrzeniu Twoich wrzuconych filmików z POV'a yea? Nie to, żebym się czepiał czy jakieś zarzuty rzucał nowe na światło dzienne, ale troszkę niepokoją mnie twoje spadające klatki ? Taki efekt zachodzi przy mega słabym komputerze albo przy używaniu jakiegoś niezoptymalizowanego cheata, bardzo popularnym przykładem na te czasy był HPPv6, jak oglądałem wygłupy ytberów ruskich, to również owy efekt się pokazywał, aczkolwiek jak mówię mogę się mylić, udostępnij tak tylko z czystej ciekawości specyfikacje, jaka karta procesor ram, jakie masz zużycie podczas odpalenia CS 1.6, bo jak mnie pamięć nie myli, ja na komputerze z przed kilkunastu lat wyciągałem  spokojnie 120 fps i nawet o jeden na mocno szczegółowych mapach mi nie spadał i nie mówię, żebym nie wyciągnął więcej, po prostu tylko monitor 120hz miałem stąd moja ciekawość, jak moderatorom się nie podoba mój post to proszę go rozdzielić, ale wydaję mi się, że może pomóc w rozstrzygnięciu sprawy

 

PS. Twoje bany na innych sieciach również, za tobą nie przemawiają

PS. 2 Jak masz POV'a podeślij, sprawdzę coś

Edytowane przez B A R D Z O K U L T U R A L N Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, B A R D Z O K U L T U R A L N Y napisał:

Jeżeli mam taką małą możliwość wtrącenia po obejrzeniu Twoich wrzuconych filmików z POV'a yea? Nie to, żebym się czepiał czy jakieś zarzuty rzucał nowe na światło dzienne, ale troszkę niepokoją mnie twoje spadające klatki ? Taki efekt zachodzi przy mega słabym komputerze albo przy używaniu jakiegoś niezoptymalizowanego cheata, bardzo popularnym przykładem na te czasy był HPPv6, jak oglądałem wygłupy ytberów ruskich, to również owy efekt się pokazywał, aczkolwiek jak mówię mogę się mylić, udostępnij tak tylko z czystej ciekawości specyfikacje, jaka karta procesor ram, jakie masz zużycie podczas odpalenia CS 1.6, bo jak mnie pamięć nie myli, ja na komputerze z przed kilkunastu lat wyciągałem  spokojnie 120 fps i nawet o jeden na mocno szczegółowych mapach mi nie spadał i nie mówię, żebym nie wyciągnął więcej, po prostu tylko monitor 120hz miałem stąd moja ciekawość, jak moderatorom się nie podoba mój post to proszę go rozdzielić, ale wydaję mi się, że może pomóc w rozstrzygnięciu sprawy

 

PS. Twoje bany na innych sieciach również, za tobą nie przemawiają

PS. 2 Jak masz POV'a podeślij, sprawdzę coś

Co do specyfikacji kompa nie ma problemu moge podeslac jak wroce z pracy.

Co do klatek nie wiem jak to jest na cheatach bo nigdy nie gralem w csa 1.6 na odpale.

Co do klatek 2 mozliwe ze fpsy spadaly przez to ze nagrywalem obsem povy a nie chce mi sie go jakos specjalnie ustawiac bo 131fps jest dla mnie wystarczajace.

Ciekawi mnie o jakich banach na innych sieciach mowisz xD.

A reszte povów moge podeslac tez jak wroce z pracy.

Moge nawet udostepnic ekran na dc i posprawdzacie mi calego kompa/historie odpalanych aplikacji na kompie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez stefanxd123
      Serwer, na którym nadano karę: [ 4FUN ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREEVIP|LECZENIE|ASYSTY] (de_mirage)

      Nick z gry: El_Stefanoo
      Data nadania kary: 05.05.2024 - 13:51:54

      Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA!
      Czy przyznajesz się do używania oszustwa:  nie , nie przyznaję się . Proszę o rozpatrzenie mojego wniosku o odbanowanie . Pozdrawiam ! 
    • Przez stefanxd123
      Serwer, na którym nadano karę: 

      Nick z gry: El_Stefanoo FG4FUN
      Data nadania kary: 05.05.2024 13;50

      Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack
      Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie ! 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności