Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Autobalance


MEWHO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Generalnie, z początku nie miałem zamiaru tego zgłaszać, gdyż stwierdziłem że to mały błąd (że nie ma takiej potrzeby)

Z czasem jednak staje się to dość irytujące. Niejednokrotnie byłem zabijany, tudzież kogoś zabijałem np. nade'em w ostatnich sekundach rundy tuż przed przeniesieniem - jak widać na filmie > zabił mnie bot dosłownie w ostniej sekundzie.

 

Druga sprawa to działanie Autobalansu: Często zdarza się że osoby grające na serwerze przeciwko sobie (+1 bot) są przerzucane do jednej drużyny i potem grają na boty. Raczej nie powinno to mieć miejsca.

  • Legendarny Fragowicz
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana


- - -

 

Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi.

Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy!
 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności