Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Autobalance / SBANS


MEWHO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Hej,

Paru graczy skarżyło się odnośnie działania auto-balance tzn. nie działa tak szybko jak powinien przez co niekiedy gra się rundy 2v5+ oraz nie przerzuca graczy według rang serwerowych/rankingu w tabeli. 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dzisiaj zauważyłem również, że w SourceBans 'ie bany wystawiane są z dopiskiem serwera  [ 5vs5 MIRAGE ], co niekiedy może wprowadzić w błąd.

Link do jednego z banów: KLIK

 

  • Właściciel
Opublikowano

Zapomniałem o tym temacie. Co do sbans to poprawię dziś, aczkolwiek nie jest to konieczne, bo będzie nowa baza danych.

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana


- - -

 

Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi.

Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy!
 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności