Zasłużony Fragowicz MEWHO Opublikowano 10 Maja 2022 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 10 Maja 2022 Hej, Paru graczy skarżyło się odnośnie działania auto-balance tzn. nie działa tak szybko jak powinien przez co niekiedy gra się rundy 2v5+ oraz nie przerzuca graczy według rang serwerowych/rankingu w tabeli. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Dzisiaj zauważyłem również, że w SourceBans 'ie bany wystawiane są z dopiskiem serwera [ 5vs5 MIRAGE ], co niekiedy może wprowadzić w błąd. Link do jednego z banów: KLIK
Właściciel GET Opublikowano 17 Maja 2022 Właściciel Opublikowano 17 Maja 2022 Zapomniałem o tym temacie. Co do sbans to poprawię dziś, aczkolwiek nie jest to konieczne, bo będzie nowa baza danych.
Właściciel GET Opublikowano 22 Września 2022 Właściciel Opublikowano 22 Września 2022 Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana - - - Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi. Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy! Pozdrawiamy, FGTeam
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.