Jump to content
japason17

[KOSZ] Odwołanie - Japa

Recommended Posts

Serwer, na którym nadano karę: Zombie Infection

Rodzaj kary: ban 7 dni
Powód kary: Powód ten nie został mi podany, mam wstawić jakieś screeny TGA (Skąd mam wiedzieć jakie screeny?)
Data nadania kary: 22.11.2022

Nick z gry: Japa
Opis zdarzenia: Od pewnego moment, admin Croopek, stwierdził że go prowokuję, choć nie potrafił to niczym uzasadnić, ponieważ po prostu się na mnie uwziął, swojego bana na tydzień czasu też niczym normalnym argumentem nie uzasadnił, a Ja mogę wręcz powiedzieć że się na mnie uwziął przez nieuzasadnione "kick" mnie z serwera pod rzekomym pretekstem podkładania się zombie, gdzie Ja mam prawo nie znać mapy i faktycznie się trochę po niej rozglądać, lecz nie było to podkładanie się z premedytacją. Po zmianie mapy, na zm_kurnik, po kilku minutach gry otrzymałem tegoż bana, bez uzasadnienia bez informacji. Śmiało mogę stwierdzić i ludzie grający wtedy razem z nami że admin ten po prostu szukał zaczepki i byle powodu by mnie wywalić z serwera.
Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: Nie mam do czego się przyznawać, to admin nie potrafi panować nad swoim zachowaniem i częstować mnie nie uzasadnionym banem.

• Laugh 1

Ale czego mam Ci zrobić screeny? Wyłączonej gry czy co? 

• Laugh 7

Ty umiesz czytać czy zgrywasz idiotę?

Skoro Croopek taki cwaniak, niech wstawi te screeny.

A Ty musisz zgrywać cwniaka czy co?

• Laugh 8

fg_gun.png

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By japason17
      Serwer, na którym nadano karę: Zombie Infection

Rodzaj kary: ban 7 dni
      Powód kary: Brak powodu, nie jest mi on znany
      Data nadania kary: 22.11.2022

Nick z gry: Japa
      Opis zdarzenia: Od pewnego moment, admin Croopek, stwierdził że go prowokuję, choć nie potrafił to niczym uzasadnić, ponieważ po prostu się na mnie uwziął, swojego bana na tydzień czasu też niczym normalnym argumentem nie uzasadnił, a Ja mogę wręcz powiedzieć że się na mnie uwziął przez nieuzasadnione "kick" mnie z serwera pod rzekomym pretekstem podkładania się zombie, gdzie Ja mam prawo nie znać mapy i faktycznie się trochę po niej rozglądać, lecz nie było to podkładanie się z premedytacją. Po zmianie mapy, na zm_kurnik, po kilku minutach gry otrzymałem tegoż bana, bez uzasadnienia bez informacji. Śmiało mogę stwierdzić i ludzie grający wtedy razem z nami że admin ten po prostu szukał zaczepki i byle powodu by mnie wywalić z serwera.

https://www111.zippyshare.com/v/AMeSsn5f/file.html <--- Screeny które mam wrzucić.

Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: Nie, Admin miał taki kaprys to mnie zbanował, brak uzasadnienia.
    • By 138
      Nie mam pojęcia czy moje zdanie coś tutaj znaczy, bo jestem zwykłym noobem i gram od niedawna w dodatku z przerwami, ale jednak moim zdaniem @Alray ma racje i jesteś odjebany. Już wczoraj chciałem zajrzeć w demko, bo bodajże na aztecu lub mapkę wcześniej wlazłeś i cuda na kiju było widać.
      Może i nie jest to multi hack, lecz wh aż w oczy kłuje. Twój ogólny movement w ogóle nie pasuje do ilości fragów, które zdobywasz. Ruszasz się jak bot Ethan, a nabijasz fragi jak bot Gaben. Oczywiście są odstępstwa od reguły, ale nie tym razem. Ciekawe są również twoje spojrzenia na ściany przed wychylaniem. I nie, nie chodzi mi o pre-aim peek, bo to coś zupełnie innego. Ty najzwyczajniej w świecie gapisz się na ściany, żeby zobaczyć ilu idzie/czy idą.  Albo to durne udawanie w pierwszych rundach, gdzie skanowałeś lub nieudolnie rzucałeś granat na dolne niebieskie.   Skoro grasz na słuch, to powinieneś wiedzieć, że nikogo tam nie było. 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy