Skocz do zawartości
potężnymurzyn76

[KOSZ] ADMIN KEWLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:  admina 
Dlaczego składasz skargę:

Typ zrobił sobie prywate z mutowania mnie. Dał mi za niewinność muta na 4h, co potwierdzic mogą admin @Majsin i @Aragorn i gracz @north (nwm czy tu jest) ktory postulował odmutowanie mnie. chociaż aragorn to nie wiem, bo mnie nie lubi, a ponad to inni gracze odzywali sie zeby mnie odmutować bo nic takiego nie powiedziałam. 

A dlaczego to byla prywata? Bo typ w tym samym momencie co mnie zmutowal usunal mnie ze znajomych na steamie a odkryłam to, bo właśnie jak dostałam tego muta chciałam do niego napisać "KTO MNIE ZMUTOWAŁ??!?!?!!!!!!!" no i w ten sposób odkryłam prawde. Chłopiec jest pewnie prawiczkiem ogólnie i dlatego sie frustruje, ale mieszanie tego do bezprawnego mutowania mnie na serwerze to przegiecie, powaznie mnie to rozgniewało, a wlasnie przed chwila kupilam vipa jeszcze akurat wiec to juz totalna zlosliwosc. 


Nick z gry: gumiś, szukam chłopaka, gumisiowy sok, potężnymurzyn76
Nick osoby oskarżonej: KEWLAR

Data zdarzenia: DZIS
Opis zdarzenia: skauty - przegrywamy mocno z druzyna terrorystow, wiec ja zeby pokrzepic wszystkich do boju mowie "dawajcie! wszyscy razem! ciśniemy frajerów!" no i dostaje muta nagle na 240min, co przeciez frajerow nie odnosilo sie do nikogo konkretnego tylko po prostu do druzyny przeciwnej


Dowód: nie mam, no przeciez tego nie nagrywam, są swiadkowie

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rugged1290
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Podwazanie autorytetu admina

      Nick z gry: Rugged1920
      Nick osoby oskarżonej: Rzygulak

      Data zdarzenia: 13:37:04
      Opis zdarzenia: Dostałem od szanownego admina kicka ze niby się podkładam, a ja wychyliłem z kampy zobaczyć gdzie jest zm i mnie zarazil zly taiming tak sie zdarza, a po czym zostałem wyrzucony wróciłem na serwer i spytałem się przez mikrofon czy admin nie jest yebniety dając bez powodu kicka, a po czym mnie zapytał która wole opcje 1 czy 2 odpisalem ze 1 i dostałem za to bana na 1 dzien. 

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
    • Przez pianista
      Witam, chciałem zadać pytanie. Mianowicie admin CRZ najpierw wyzywa od botów a nastepnie jak się mu odpowie w taki sam sposób rownoznaczne jest to z banem na 2 tygodnie. Szanujmy się, gość ciśnie w gierce na graczy a pozniej daje bany wykorzystując swoje przywileje. Co to ma byc? Człowiek teraz sobie na zaden serwer fragujemy nie wejdzie bo sie trafi taki ktoś... Prosze o UB i zweryfikowanie tego admina. 
    • Przez aimex
      Imię: WoJtek
      Aktualny wiek: 36
      Krótkie przedstawienie się: czesc jestem aimex mam na imie Wojtek 


      Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję podobną do typera: TAK / NIE tak

      Ile średnio dziennie spędzasz czasu na analizowanie zakładów: 6godz
       
      Dlaczego chciałbyś otrzymać rangę typera: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] bo chcial bym pomagac adminom oraz wszystkim
      ... ... ... Dodatkowe informacje: [ JEŚLI NIE UWZGLĘDNIŁEŚ CZEGOŚ W PODANIU, MOŻESZ TO TU WPISAĆ ]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności