Jump to content
Sign in to follow this  
Mateusz94

[ODDZIELONY] Podanie na admina - SchizA.

Recommended Posts

Gametracker z ostatniego tygodnia rewelacyjny, jeśli podtrzymasz tak dalej to jesteś wzorem admina jeśli chodzi o grę na serwie. Popraw aktywność na forum i będzie git. Skoro taki @ Dupsk0  dostał szansę to tobie należy się tym bardziej. Po czasie zobaczymy czy nie za bardzo ci opier*ala bo potrafisz być naje*any na serwie bądź naćpany, nie wiem nie znam cię aż tak dokładnie mimo że spałem z matką twoich synów, Olką, ale to już historia na oddzielny temat. Wracając do tematu, jestem za okresem próbnym. 

• Laugh 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By LaEN
      Imię:  Patryk
      Aktualny wiek: 14
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  2k

Nick na serwerze:  LaEN
      Staż gry na serwerze:  około 20 będzie 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rózne 
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ] 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW LUB MUTÓW NA sbans.fragujemy.com ] / NIE NIE NIE BYŁEM
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / TAK JAKOŚ 2 LATA TEMu PROWADZIŁEM SWÓJ SERWER 3 MAPS GDZIE SAM WSZYSTKO ROBILEM OD SIWEZO KuPIONEGO SERWERA AŻ STWIERDZIŁEM ZE NIE CHCE TEGO NADAL ROBIC PONIEWAZ GRALO OKOLO 20 OSOB I OGARNIAM !ADMIN OGARNIAM ALL INNE KOMENDY DO BANOWANIA MuTOWANIA KICKOWANIA ITD I CAŁY PANEL ADMINISTRATORA
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: cześć jestem Patryk ogółem składam podanie na admina z powodu brak aktywnych administratorów na serwerze zawsze gdy go potrzeba takowego nie ma a myśle ze codziennie gram na serwerze to sie przydam i też chciałbym sprubować czy i sie sprawdzić czy moja wiedza nadal została od zakonczenia mojego projektu 3 maps i ogółem pomóc z rozwojem serwera jak będzie można to tęz bede jakoś donatował serwer na jego ROZWÓJ i jego opłacanie itd 
      ... ... ... Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / nie nigdy mi sie nie zdarzyło
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] https://steamcommunity.com/id/laenek/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy