rainje Opublikowano 1 Maja 2022 Fragowicz Opublikowano 1 Maja 2022 Generalnie chce poruszyc tutaj najwiekszy problem DM'a. Mianowicie jest to problem z iloscia awp na dmie. Ile razy nie wejde na dm postrzelac widze jak polowa serwera rozstawia namioty w najbardziej zjebanych miejscach na mapie i czeka sobie na spawny tylko. Proponuje albo calkowite wyjebanie snajperek i mozliwosc grania awp tylko majac vipa lub ograniczenie do 1 lub 2 snajperek na druzyne zeby byly max 2/4 na caly serwer a nie ze 15 osob bawi sie w lornetkowanie. Jest to giga irytujace i serio pomyslcie nad zmiana bo ten dm robi sie unplayable
Właściciel GET Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Właściciel Opublikowano 10 Sierpnia 2022 W dzisiejszej aktualizacji rozwiązaliśmy ten problem na DM #02. Zachęcam do zapoznania się z listą zmian: Po testach wdrożymy taki sam system na DM #01. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.