Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANY] problem z AWP na DM #01


rainje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie chce poruszyc tutaj najwiekszy problem DM'a.

 

Mianowicie jest to problem z iloscia awp na dmie. Ile razy nie wejde na dm postrzelac widze jak polowa serwera rozstawia namioty w najbardziej zjebanych miejscach na mapie i czeka sobie na spawny tylko.

Proponuje albo calkowite wyjebanie snajperek i mozliwosc grania awp tylko majac vipa lub ograniczenie do 1 lub 2 snajperek na druzyne zeby byly max 2/4 na caly serwer a nie ze 15 osob bawi sie w lornetkowanie.

Jest to giga irytujace i serio pomyslcie nad zmiana bo ten dm robi sie unplayable

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel
Opublikowano

W dzisiejszej aktualizacji rozwiązaliśmy ten problem na DM #02. Zachęcam do zapoznania się z listą zmian:

Po testach wdrożymy taki sam system na DM #01.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności