What Opublikowano 15 Marca 2022 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 15 Marca 2022 Proponuję całkowicie zablokować broń o nazwie Negev. Jest to śmieszna broń która po wystrzeleniu 20 amunicji nie ma prawie recoila i przez ostatnie czasy jest często kupowana przez CT żeby skanować bombsite B. Niby jest limit na negeva ale to chyba za mało bo w dobrych rękach (czyt. Lodzio xD) jest za dobra/
Legendarny Fragowicz VetraX Opublikowano 16 Marca 2022 Legendarny Fragowicz Opublikowano 16 Marca 2022 Neguje propozycję. Jak widzisz broń znajduje swoich wielbicieli, jednak nie tylu, żeby psuć rozgrywkę
Właściciel GET Opublikowano 28 Marca 2022 Właściciel Opublikowano 28 Marca 2022 Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona Dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi. - - - [!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.