Skocz do zawartości
felas

[KOSZ] Uwagi dotyczące serwer multiarena 128 tick

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten temat, bo nie wiem czy @ GET  jest świadomy co dzieję, się na serwerze arenek 128 tick, gracze swobodnie grają na cheatach, inni obrażają wszystkich graczy, jak wszedłem, to nie uwierzyłem, że to serwer naszego forum. Mam nadzieję, że zastanowisz się czy można coś z tym zrobić, polepszyć jakoś sytuacje na serwerze, bo inne nie zawodzą. 

 

Pozdrawiam, Felas

  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na admina :F

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GET napisał:

Idź na admina :F

image.png

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, GET napisał:

Idź na admina :F

To samo chciałem napisać, ale mnie wyprzedziłeś :fg_pepe_stab:

Serwer przez ostatnie parę miesięcy sobie umierał i jakoś ostatnio odżył. Są nowi admini (jak np. @ Redbull ), ale jest ich za mało by mogli być mega aktywni na serwerze, a żaden admin nie będzie aktywny 24/7.

Dodaj do tego to, że arenki zawsze były i będą toksyczne :fg_pepe_heart:

Poczekaj 3 rundy i dodaj dzieci z mikrofonem i masz przepis na miłe rozmowy tego pokroju :fg_face_kek:

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, GET napisał:

Idź na admina :F

wystarczy mi awp #01 :P 

29 minut temu, crunchy oreo napisał:

ale jest ich za mało by mogli być mega aktywni na serwerze, a żaden admin nie będzie aktywny 24/7.

no rozumiem, ale jeżeli serwer ma słabe wsparcie, to po co go trzymać? myślę, że nie zdobędzie sławy, gdy nie ma nad nim opieki

  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer będzie przebudowany, także spoko. Jeszcze chwila cierpliwości.

  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ GET  that's good. Widać, że nie masz gdzieś tego, więc to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer jak widać przetrwał - grają na nim ludzie. Nie ma sensu go "usuwać" jak mamy stałych graczy. Są po prostu potrzebni aktywni admini, którzy ogarną ten bałagan. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego serwera gdzieś tylko w ostatnim czasie bardzo dużo zmian i priorytetów jest realizowanych, ale efekty pracy zobaczycie.

 

PS. Na tym serwerze anty-cheat jest off ( wkrótce przywrócę, może nawet dziś ).

  • Serduszko fragowe (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ felas  na arenie 128 aktualnie nie jest za dobrze ale cały czas jej stan się polepsza... byla w poważnym dołku.... mimo to jest stała grupa ludzi która  na nim gra i nie widzę sensu bo usuwać tym bardziej że na serwerze jest 1000% lepiej niż te 3 mies temu... Jeśli chcesz też polepszyć jego stan to tak jak powiedział @ GET  @ Riciooo @ crunchy oreo zostań adminem i nas wspomóż myślę że @ WiolQa  też by nie miała nic przeciwko. Jezeli tego nie chcesz to zawsze mozesz isc na arenke 64 tam @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA odwalaja super robote. Nikt na siłę Cię nie trzyma na tym serwerze. Widzę też zgłosiłes  kogoś i za to Ci dziękuję. Tak na marginesie wystarczyło popatrzeć na forum i wiadomo jak się sprawy mają na arenie... deficyt adminów i parę innych rzeczy ale trzeba chcieć :)

 Sorki za wszystkie błędy itp pisane w pracy na szybko.

Pozdrawiam

RedBull

Edytowane przez Redbull
  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ felas nieważne na jakie areny wejdziesz będzie patologia. Na arenach jest taka rotacja graczy, bo ludzie wchodzą i wychodzą. Areny są bardzo specyficznym rodzajem serwerów. Gdy nie ma adminów to jestem tego świadoma, że nie da się normalnie grać. Ludzie często wchodzą żeby sobie pogadać, powyzywać itd. Admini na 128TR robią wielką robotę, gdyż jest ich tam tylko trzech, więc wprowadzanie ogólnego ładu jest mega ciężkie. Ludzie wolą grać na 64TR, gdyż jest on bardziej 4fun, stąd trudniej wyłapać potencjalnego admina. Chcąc nie chcąc - areny bez admina są i będą patologiczne. Jeżeli masz ochotę i siły pomóc to zapraszam do rekrutacji.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na arenkach 128 tick ale jeśli serwer ma swoich stałych graczy to lepiej zostawić. jak znajdę czas to postaram się wchodzić i pilnować, a to ze jest patologia to zawsze była i będzie niestety. Zapraszam na 64 tick :D

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności