Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dotyczące' .
-
Piszę ten temat, bo nie wiem czy @ GET jest świadomy co dzieję, się na serwerze arenek 128 tick, gracze swobodnie grają na cheatach, inni obrażają wszystkich graczy, jak wszedłem, to nie uwierzyłem, że to serwer naszego forum. Mam nadzieję, że zastanowisz się czy można coś z tym zrobić, polepszyć jakoś sytuacje na serwerze, bo inne nie zawodzą. Pozdrawiam, Felas
-
Siemanko mam takie pytanie z Soboty na Niedzielę zakupiłem usługę VIP i jest taka spraważe na koncie od kiedy jest aktywowane tą usługą nie mogę grać pod tym Nickiem ponieważ na cs-się wyskakuje mi "you have no entry to the serwer " chciał bym żeby jakiś admin się tym zajął ????????????
-
Ważne informacje dotyczące sklepu! Szanowni klienci oraz użytkownicy naszej sieci, Na dniach sklep ( http://shop.fragujemy.com/) przejdzie kilka istotnych zmian. Jedną z nich będzie aktualizacja skryptu do najnowszej wersji. Natomiast najważniejsza kwestia to uruchomienie nowej płatność. Oznacza to, że zmieni się kod SMS. Dzięki temu rozwiązaniu będziecie mogli wykonywać przelewy online i nie czekać na weryfikację naszą. Prosimy o cierpliwość w tej sprawie. Wszystkie formalności muszą zostać dopełnione. Kiedy dokładnie to wprowadzimy? Nie jestem w stanie określić. Jedno jest pewne: jesteśmy uzależnieni od kilku czynników. O przebiegu obu czynności poinformujemy w tym temacie! Pozdrawiamy, FGTeam
- 5 odpowiedzi
-
- 9
-
-
- ważne
- informacje
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam mam kilka propozycji na serwer: 1. Proponuje dodać plugin co daje to że można przenikać przez graczy ze swojej drużyny bo często się zdarza ze nie można wyjść z respa bo gracze nawet nieświadomie blokują 2. Drugą propozycja jest pluton który daje to że flesze nie oslepiaja graczy ze swojej drużyny myślę że to się może przydać bo gracze często narzekają na to że ktoś ich oślepia fleszami 3. Dodanie komendy /oddaj która pozwoli na oddawanie perkow innym gracza moim zdaniem wymien nie wystarcza Takie tam moje małe propozycje dotyczące serwera proszę o pozytywne rozpatrzenie moich propozycji pozdrawiam Matfas :D
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- propozycje
- dotyczące
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam takie pytanie, czy na zdjęciu tam gdzie jest celownik zabronione jest stawiania lasera? Duzo osoób tam go stawia i nigdy nie widziałem, żeby ktoś dostał za to bana lub kick, a ja dzisiaj za to właśnie dostałem.
-
Witam.Mam pytanko.Czy amadeusz nie wydaje sie wam za dobry ? jak na klase no premium.
-
Siemanko chodzi o to że paru graczy ma za nickiem # Fragujemy.Com Jak zakładali konto steam to tak pisali czy po dołączeniu do grupy na steam o ile ona istnieje. Mój nick to GanDalF2314 :)
