Skocz do zawartości

[ODRZUCONA] Błędy na OM #3


KADAS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Cześć, grając na serwerze zauważyłem kilka błędów:
-Autobalans nie zawsze działa poprawnie, czasami grając nawet 5vs1 autobalans nie wychwytuje różnicy graczy.
-Kolejnym błędem jest komunikat o tym że zostało nam 5 sekund na powiedzenie gdzie są przeciwnicy do swoich sojuszników, gdy w praktyce ta funkcja nie działa i słychać graczy cały czas.

image.thumb.png.68ba1e802e22bb4a10fe695e11db1b69.png

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Kolejny błąd z smoke.
-Gdy kupimy smoke ale go nie użyjemy w danej rundzie, to w następnej będziemy w stanie wyrzucić granat dymny oraz zakupić kolejny.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano
W dniu 29.11.2021 o 15:39, GET napisał:

Dlaczego błąd? Na mmach jest identycznie.

No nwm jakie ty mmy grałeś, nie ma tak.
-Kolejny Błąd z fleszami, jeśli kupimy 2 flesze i ich nie użyjemy to w następnej rundzie darmowe granaty VIPa magicznie zamienią 2 flesze na 1.


-Gdy zaczynamy grę po stronie ct jako VIP, nie otrzymujemy defuse kita w rundzie pistoletowej, natomiast gdy zaczynaliśmy w tt i zmienia się połowa to go dostajemy.

  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona
Dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi.

- - -

[!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności