Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE] Skarga na NARCO_THC


I'mToBad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skarga na: Admina
Dlaczego składasz skargę: Można, uznać ze admin ten zastrasza banem graczy po czym ich banuje.

Nick z gry: I'mToBad
Nick osoby oskarżonej: @ Narco

Data zdarzenia: 24.11.2021
Opis zdarzenia: A wiec gram na serwerze sobie z jakieś 10min w ciągu tych 10min zdołałem dostać bana za aimbota + być w jakimś stopniu zastraszany od admina banem przez to jak grałem.

Narco_THC Siedział na ukrytym adminie i powinien mnie sprawdzać cicho tak abym o tym nie wiedział... Ale on wolał pisać na sm_say + używać voice chat by mnie nie wiem jak to uznać przestraszyć? 

PS: Za polski przepraszam, nie mieszkam w kraju od 12lat...

Miłego dnia !
Dowód: Demo z godziny około 10:30. -----> LINK: http://700583.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1637744538-1637746853.zip

29.50 - Tutaj THC zaczyna pisac ze mam offac cheaty,

30 - poszla wiadomosc na chacie przez sm_say "Ze zaraz dostaniesz bana" czy jakos tak... nie widac wiadomosci idk ale mozna w logach sprawdzic :D

30.50 - zaczyna używam mikrofonu na sm_ukryj

31.39 - "Zegnamy kolege"... "Za chetowanie jest permamenty ban :P"

// [ FUN ] NARCO_THC : hahaha nie poszlem po adma nawet XD bo sam nim jestem //

Moim zdaniem oszukałeś forum to co napisałeś w podaniu.

Opublikowano

co do bana to już sprawa wyjaśniona. 
Z góry jeszcze raz przepraszam. 
Miłej nocy życzę! <3 
ten temat również uważam za zamknięty.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja skarga została przyjęta

Odczekaj około 15 minut na nadanie kary w naszym systemie kar!
 

- - -
 

Dziękujemy za zgłoszenie.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności