Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Skragra : ricio


cybaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skarga na: admina Ricio    
Nick podczas gry: cybann
Nick osoby oskarżonej: Ricio
Dlaczego składasz skargę: Składam skargę na admina ponieważ, uważam że ban jest totalnie nie słuszny.
Data zdarzenia: 16 listopad 2021 19-40-20.00
Opis zdarzenia: Zaczęło się od tego, że Ricio napisał zeby TT wychodzili z respa, gdzie po prostu raszował od razu po starcie rund na to mu odpisałem, ze sami pod celownik sie pchacie. Ostatnia runda po TT i nałożył na mnie jakaś bombę, nawet nie wiedziałem dokładnie co to jest tylko gracze mi powiedzieli ze admin sie bawi i bombe na mnie nalozyl.
Potem zmiana strony TT<CT
Zaczyna się pistol. Ledwo co się runda nie zaczęła chłop mi slaya prawie robi zostawia mi 1hp. Napisałem mu co on odpierdala to napisał ze zwiększa mi poziom trudności(XD) i że teraz za każdym razem będę zaczynać z 1 HP :D
On przeszedł do CT i powiedziałem do niego kur*o. To od razu się ucieszył i za obrazę ban.
Według mnie to admin powinien świecić przykładem a nie prowokować graczy do takiego działania. 
Krótko mówiąc: Chłop dostawał hedy i się spłakał to musiał mnie trochę zacząć prowokować żeby jakoś się mnie pozbyć. Nawet gracze na serverze mówili/pisali żeby się ogarnął i nie nadużywał admina.



Dowód

20211116202504_1.jpg

20211116202508_1.jpg

20211116202513_1.jpg

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Ohhh, napisałeś skargę na tę kurwę jak to powiedziałeś na voice chat'cie ;)

Myślę, że w ciągu 24 godzin rozpiszę demo. 

 

PS. Co do bana to długość była missclick'iem.

Dostałeś tak jak koledzy tydzień bądź dwa.

Opublikowano

No tak, tak powiedziałem i to biorę na klatę, no ale chłopie ile można wytrzymać jak mnie ciągle prowokujesz, przecież to była specjalna prowokacja tylko żeby się mnie pozbyć.

Inaczej tego nie widzę..

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Już pomijam kwestię tego, iż ban nie stanowi podstawy do napisania skargi. 


 

Link do pobrania demo znajdziesz tutaj*.

http://700583.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1637087265-1637089817.zip
SPIS DEM: http://700583.node46.pukawka.pl/   2021-11-16 | 19:27 - 20:10

  • 10:42 - ta kurwa jebana stoi,
  • 14:00 - nie wiem, jakiś kurwa ułom.

 

---

 

Dostajecie zbiorczą informację ode mnie o tym, żeby przestać biwakować na respie powyżej 30 sekund po raz kolejny co jest zawarte w Regulaminie serwerów.

 

W dniu 28.01.2018 o 19:55, GET napisał:
  • Zabrania się przebywania na respie przez terrorystów po 30 sekundach od rozpoczęcia rundy.
  • Można rushować na całej mapie.
    [!] Rushowanie jest to przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga.

 

Po czym rozpoczynasz dyskusję, która nie powinna mieć miejsca.

Co to ma do rzeczy, że ktoś skraca? Piszesz o 10 sekundach, a mija przeszło 30 sekund, a wy dalej na respie czekacie w kilku na skrót rozkładając biwak. Kanapki też macie?

 

---

 

  • 24:42 - nie omieszkałeś napisać "ez", co z kolei:
    image.png
                   Obrazek jest równocześnie odnośnikiem do Regulaminu ogólnego serwerów.

Zacząłeś być slapowany przeze mnie do 1HP w związku z tym, że było Ci - jak to napisałeś - zbyt łatwo. Podniosłem Ci ręcznie poziom trudności, aby wzbogacić doznania współgrającym. Zadowolenie z własnych osiągnięć jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu zabiegowi dalej mogłeś poszerzać swoje umiejętności i ćwiczyć swego AIM'a w łapie.

Takową usługę wykonałem na mocy poniższego pkt z Taryfikatora:

image.png

  • 25:22 - on jest pojebany,
  • 28:40 - ale on jest przyjebany ten gościu,
  • 29:00 - nawet mam konto i dojadę z kurwą Tyyy,
  • 29:15 - ja idę skargę pisać na tę kurwę Tyyy,

 


Odpowiednimi kolorami oznaczono zwroty kierowane do:

  • GRACZY,
  • ADMINISTRATORA.

 

image.png

image.png

image.png

 

Naruszyłeś wiele punktów Regulaminu w związku z czym postanowiłem nadać dłuższą karę, na mocy tego komunikatu:

image.png

         Obrazek jest równocześnie odnośnikiem do Taryfikatora kar za przewinienia na serwerach.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie, Riciuś.

illustration eyes GIF by Kochstrasse™

Opublikowano
19 minut temu, Riciooo napisał:

Już pomijam kwestię tego, iż ban nie stanowi podstawy do napisania skargi. 


 

 

image.png

  • 25:22 - on jest pojebany,
  • 28:40 - ale on jest przyjebany ten gościu,
  • 29:00 - nawet mam konto i dojadę z kurwą Tyyy,
  • 29:15 - ja idę skargę pisać na tę kurwę Tyyy,

 


Odpowiednimi kolorami oznaczono zwroty kierowane do:

  • GRACZY,
  • ADMINISTRATORA.

 

I to słowo w słowo niby jest pisane przez mnie?

 

Ten link do pobrania dema który udostępniłeś mi nie działa i nie wiem czy tylko mi.

Nie wiem skąd to demo jest bo w Sourcbans pod moim banem pisze brak dema, a chętnie bym to obejrzał więc nie wiem co jest

 

 

 

 

 

Zacząłeś być slapowany przeze mnie do 1HP w związku z tym, że było Ci - jak to napisałeś - zbyt łatwo. Podniosłem Ci ręcznie poziom trudności, aby wzbogacić doznania współgrającym. Zadowolenie z własnych osiągnięć jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu zabiegowi dalej mogłeś poszerzać swoje umiejętności i ćwiczyć swego AIM'a w łapie.

Skoro ty na rashu biegniesz na rampe 30 sec to pozdro.

Daj znać co z tym demem bo chętnie to ogarnę.

19 minut temu, Riciooo napisał:

 

Ty to jest tak dla żartów chyba napisane? Jak chce sobie podnieść poziom trudności to idee grać faceit, albo cokolwiek. Grając na takim serwerze to nie ide z myślą żeby tryhardowac.

 

 

19 minut temu, Riciooo napisał:

 

  • Właściciel
Opublikowano

Nie rozumiem kompletnie tej skargi, serio. Screeny niczego nie dowodzą, jakieś skreślenia, podkreślenia nic nie znaczące, a do tego pomyliłeś odwołanie ze skargą. 

  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja skarga została odrzucona

Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu
 

- - -
 

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności